• star wars episode 1 filminde hangar kapilari acilip darth maul gorununce qui gon jinn tarafindan obi wan kenobi'ye fisildanan sozler bunlardir dostlar...
  • a- şimdi sıçtık hacı.
    b- neden?
    a- bağırsaklarımızın içindeki parazitler sıçınca biz de sıçmış oluyor muyuz?
    b- nasıl yani?
    a- bok bağırsaktan, ödleklik de tırsaktan gelir derler. yani onun boku bizim bokumuz oluyor mu? metaforik olarak yorumlarsak.
    b- aman yorumlama. şimdiden beyin damcıklaması geçirmeye başladım. sonrasını ben bile bilemem kanka.
  • ne zaman sıçtınız sorusuna toplu halde verilebilecek cevap.
  • "iyi akşamlar sayın seyirciler ben ilker yasin bu maçın anlatımında 90 dakika boyunca sizlerle birlikte olacağım" sözlerini duyduktan sonra söylenebilecek tek söz öbeği.
  • az önce başıma gelen hadise

merhaba. ekşi sözlük'te bizim test etmeyi unuttuğumuz ya da biliyor olsak bile düzeltmeye vakit ayıramadığımız bir şey yapmayı başardınız. bu yaşadığınız problemi kenara köşeye kaydettik ve ilgileneceğiz. bu arada siz ana sayfaya dönerseniz oradan hiçbir şey olmamış gibi devam etmeyi deneyebilirisiniz. eğer ana sayfa da yamulduysa sıçtık. çaktırmayın.
  • '' vermem gereken fiyat 2500 tl + 850 tl + %18 kdv '' bu işlemi normal bir hesap makinesinde yaptığımız zaman 3953 tl çıkmaktadır fakat ürünün başında iken ve yanımda hesap makinesi olmadığı bir durumda ben bunu cep telefonunun hesap makinesinden yaptım ve çıkan sonucu müşteriye söyledim o da kabul etti el sıkıştık. telefondan çıkan sonuç 3503 tl o anda olayın sıcaklığı ile bir şey fark etmedim fakat masama döndüğümde sıçtığımın resmidir diye içimden geçirmeden edemedim.
  • "beni hiç anlamıyorsun" başlığına girmeye çalışıldığında yönlendirildiğimiz başlık.

modlara nasıl iletiyoruz bu gibi durumları?
  • upgraded hali için,
    (bkz: yarragi yedik)
  • gavurca filmlerdeki "oh shit!" kalibinin tartişmasiz çevrilmesidir...
hesabın var mı? giriş yap