• eskiden maldı bunlar. vızzzzz diye gelip konarlardı cöp cöp emerlerken şak diye öldürürdük. sonra akıllandılar ve ani bir hareket yaptığımız vakit hemen kaçmaya başladılar. o yüzden ışığı açmak zorunda kaldık, ışığı açtık öyle öldürdük ama şimdileri ise işler çok değişti. ışığı açsak da serefsizleri göremiyoruz. uçmuyorlar ve öyle bir kamufle oluyorlar ki kondukları yerde bunları görmek mümkün olmuyor. ilaç falan da bahane. sanki yüzlerine maske takip öyle uçuyor piçler.

devir değişti. bu yazıyı yazmadan önce uykuya dalmaya çalışıyordum mesela. vizzzzz geldi yine. attım kendime tokat kalktım. zaten belki kan emme pesinde de değil bunlar. bizi bize dôvtürtüyorlar ve uzaktan uzağa vız vız gülüyor hadsizler. açtım ışığı bulamadım. perdeyi oynatıyorum, tavanı tarıyorum yok. hımm dedim zaten oralara bakacağımı bildiğinden en ücra köşelere gitmiştir. evet öyle de olmuş.

peteğin en alt arka kısmında gördüm. o çakalsa ben tilkiyim. tam eğilirken piyuuu yine kaçtı. bu mahlukatlar harbi sinir. çok acayip mutasyona uğradı bunlar. her bir şeyi seziyorlar yemin ederim. en son ne zaman el şaplatarak sivri öldürdünüz? yok olum, eskidendi işte onlar. simdi ara bul bulabilirsen koduklarımı. görülmüyor bile. gizemli oldu piçler. biri emiyor ama kim?
  • attım kendime tokat kalktım. beyin bedava..
  • bir anadolu şehrindeki sivrisinekle istanbul'daki sivrisinek kesinlikle aynı değil. istanbul sineği daha bir profesyonel; kulağın dibinden alçak uçuş yapıyor, parmaklarınızın arasından uçup geçebiliyor, hatta vurduğunuzda bile ölmüyor şerefsiz. anadolu sineği öyle mi? koskoca bedenim, litrelerce kanım dururken burun deliğimden içeri girmeye kalkıyor beyinsiz hayvan. ulan gel kolumdan al valla bir şey demicem ama burnuma girmeye kalkıp yüzüme çarpıp yerde acı içinde kıvranman...
  • stephen hawking'in evine,albert einstein'ın mezarına uğramış olmalarından şüphe edilmekte.
  • artık pkk'ya oy vermemeleri en büyük delildir. hele birde başkan yardımcıları bunu alenen ifade ettikten sonra....
  • bu çeşit sinekler elektrik süpürgesinin hortumuna girmek, korniş ile duvar arasında saklanmak, gardıropta çeşitli elbiselerin arasında kendini gizlemek gibi varyasyonların dışında, evin en karanlık noktasına doğru seyir rotası çizmek* gibi yetenekleri de gösteriyorlar.

gerçekten on numara bir tespit. takdir ettim.
  • zeki mi değil mi tartışılır da, kulağımın dibinde vızıldadığı vakit o artık ölüdür.
    uçarı kaçarı yok. emeceksen em iki damla sonra siktir git. ne o öyle vız vız vız
  • sonuna kadar katılıyorum bu başlığa eskisi gibi değiller vallahi bir çakal olmuşlar eskiden ışığı açtım mı mal gibi perde de falan dururlardı lan dün gece 20 dakika aradım yok delik deşik etti beni bir hızlanmışlar var var bunlarda bir değişim
hesabın var mı? giriş yap