şükela:  tümü | bugün
 • complicated kadar yumuşak olmasa da insana kendini sevdiren (söyleyenden dolayı mıdır nedir?) hafif gaz parça...
 • kapindan kovdugun fakir ama gururlu genc vardi ya tribinin uzantisidir bu sarki. gerci bu sarkida gencimizi kovan patron baba degil salak kizin ta kendisidir ama konsept olarak benzerlikler gorulur. bu sarkida salak kizimiz parlak gencimizi kaykay kayan (bu da ne demekse) cocugumuzu ucari kacari, adam olmaz gormekte ve postalamaktadir. sarkinin devaminda aradan yillar gecer, kizimiz buyuk ihtimalle kamyoncu bir alkolik tarafindan cakilip birakilmis ve evinde cocugunu emzirmektedir. jonumuz ise o sirada kendindeki potansiyeli onceden goren akilli ve fettan bir kiz tarafindan kafakola alinmis bir sekilde hem yazarim hem soylerim modunda konserler vermektedir. tabi bunu goren salak kizimiz, aman tanrim ben n'aptim modlariyla ortalarda dolasir durur. vizyon sahibi kizimiz ise is isten gecti o artik benim cakicim der ve olayi bitirir. tım bunlarin yaninda avril kardesimiz ta$ gibidir ve hangi sarkiyi soylerse soylesin yeridir.
 • numberone tv ve mtvde dur durak bilmeden gosterilen, calan, oynayan* bir avril lavigne sarkisi. "hersey guzel hos, ancak sen o klibin sonunda o gitari neden kirarsin, arabaya yazik degil mi" tarzi tepkileri dizginleyemedigim bir klibe sahiptir ayrica.
 • he was a boy, she was a girl
  can i make it any more obvious?
  he was a punk, she did ballet
  what more can i say?

  avril gizem dolu sözlerini kısa keserek "sus da adam sansınlar" felsefesini benimsediğini gösteriyor.. peki adam sandık mı, yoo.. boyu posu avrilesice...
 • gayet yanlış bir şarkıdır

  asıl götü kalkık olup da cici bici balerin kızları küçük görenler kaykaycılar değil midir? bütün dünya punklara özenmez, onlara yaranmaya çalışmaz mı? şarkıda reddeden taraf sex drugs rock n roll punk extreme sports high school hottie kişisi olmalıydı, sonra kendi kusmuğunda boğulurken ona kazak ören domestik kızı hatırlamalı, "allahım ben naptım" derken avril de kızın yanında olmalı, "herkes bir gün punk olabilir ama herkes avril olamaz, hem çılgın hem taş hem de insancılım" mesajı vermeliydi... ne bu rekabet, bu kıskançlık...
 • şarkının şok edici tarafı mtv'de klibi başlarken "aaüü ehee bu nee?" diye aval aval şarkıyı çıkartmaya çalışırken dev gibi bir avril kellesinin birden damdan düşercesine ekranda belirmesidir*...
 • muhteşem sözleri ile benzerleri arasından sıyrılan avril lavigne şarkılarından bir tanesi. ne derin, ne anlam dolu sözlerdir onlar yarabbim.
 • avril kişisinin avilce hareketler sergilediği, "çok çılgınım, sokakta izinsiz konser düzenledim, her yere anarşi doldurdum eyo eyo" temalı aptal bir klip çektiği şarkı. bir de utanmadan o gitarı arabanın camlarına vurup kırmaya çalışmıyor mu, boğasım geliyor kravatıyla kendisini. mümkünse sadece fotomodellik yapsın.
 • kaykaycı çocukların sorunlarına parmak basarak dünyamızı daha yaşanır bir yer haline getirmeyi amaçlayan avril lavigne şarkısı.