• su "allah her seyi insan icin yaratti" zihniyetinden nefret ediyorum. hangi sebeple uyutulsun? kim veriyo bu hakki size? senin atan, deden egitmis. hayvani kendisine bagimli hale getirmis. cani isteyen gitmis almis evine. zor gelince sokaga birakmis. evindeki yarim metrekarelik alani cok gordun, bari sokakta rahat ver hayvana. onlari uyutana kadar sen once vicdanini uyandir.
  • bu basligi yazan arkadasi uyutsalar daha makbule gecer zannimca.

keza binlerce cozum uretebilirdi ama kendisi o kadar akilli o kadar merhametli ki bu canlari zor ve acili yoldan degil kendince nispeten daha kolay (!) ve daha az acili (!) bir yoldan oldurmeye kanaat getirebildi.

bir bitmediniz! soyunuz ne zaman kuruyacak merak ediyorum
  • aynen katılıyorum.
    sonra öperek uyandırılsınlar.
  • allah inancınız vardır kesin!
  • diyenleri uyutmak daha yararlı...
  • uyutmak değil o öldürmek!
    katillik potansiyeli bu. bunu gerçekten duraksamadan söyleyebilen kişi ve kişilerin insanlardan ve hayvanlardan uzak bir yerde kilit altında tutulup, çürümeye bırakılması lazım.
  • yazıyı okurken kanım çekildi amk. siktirin gidin kendinizi uyutun.
  • ne kadar basit uyutulsun bu görüşü savunanlar önce bi araştırın ne kadar evsiz köpek var sonra bu canlılara nasıl alan yaratıp uyutacaksınız bunları araştırın onların vücutlarına vereceğiniz zarar da cabası kısaca bomboş insanlarin bomboş görüşüdür
  • (bkz: ilk entry'si olmayan başlık)

engelleme konusunda ne kadar isabetli olduğumu görünce içten içe mutlu oldum.
hesabın var mı? giriş yap