• aklıma umut sarıkaya, zenci, yağlanmış zenci dansçı vs. gibi bir çok itlik getiren haber. ama düşünmeyeceğim bunları. nişanlımı aradım. kına gecesi dahil herşeyi iptal ettirdim. mevlütlü düğün yapıcam.
  • "bekarlığa veda partisinde zenci bir dansçıyla birlikte olan ünlü ailenin kızı, unuttuğu bu ayrıntıyı bebeği zenci doğunca hatırladı"

ne kadar ufak bir ayrıntı..
  • (bkz: ihanetin siyah meyvesi)

hey yavrum hey!

tanım: basınımızın edebiyat parçaladığı haber.
  • lisedeki biyoloji hocamızın kalıtım konusunda anlattığı şeyi aklıma getiren olay.

- beyaz anne ve babadan zenci çocuk doğabilir. araştırın bakın 20 göbek öncesinde de olsa mutlaka bir zenci vardır. bu illa annenin deplasmanda oynadığı anlamına gelmez. :)

(bkz: deplasmanda oynamak)
  • ulan ciddi ciddi yorum yapılıyor bir de. çocukluğumdan bu yana en az 50 kere okudum şu haberleri. isim yok cisim yok sallamasyon.

''paraları var ama ahlakları yok. siz fakirsiniz ama hiç olmazsa ahlakınız var'' konulu masallar bunlar. bu tip haberler toplumun gazını bir nebze alıyor (tabi toplum derken düz adamdan bahsediyorum). ensest'in, çocuklara tecavüzün, 20 kişi bir kıza, bir çocuğa, engelliye, yaşlı kadına tecavüzün her gün üçüncü sayfada yayınlandığı toplum, bir kez daha birilerinin belirlediği muhafazakarlık yasaları ile övünüp mutlu oluyor.

he kardeşim bebek siyahi çıktı, zenginler ama ahlaksızlar, ayrıca keloğlan çok dürüst ve namuslu olduğu için kralın kızını alıyor, belirtilen ahlak normlarına göre yaşarsan ve sesini çıkarmazsan bu dünyada, olmadı öbür dünyada ödüllendirileceksin. he kardeşim he.
  • bekarlığa veda edeyim derken bekarlığı tescilleyen bir partinin sonucudur.
  • olaydaki o meşhur ailelerin deşifre olmamasıyla "zenginin orospusuyla fakirin cenazesi duyulmazmış" sözünü bir kez daha kanıtlamış skandaldır.
  • genelde dış kaynaklı haberlerde rastlama ihtimali daha yüksek olan bir skandaldır, ama bir tane de bizden çıkmış. aslında olay belki anlaşılmayabilirdi, netice itibariyle "ay çocuk babaya hiç çekmemiş tıpkı annesi" gibi bir şeyler söylenerek üstü kapatılabilirdi. ancak evlenen çiftimizin çocukları siyahi olunca baba farkına varmış olayın.

şimdi burada gelin suçlu kabul ediyorum. bekarlığa veda partisi yapmışsın, hadi siyahi bir arkadaş çağırmışsın, hadi orasını burasını mıncırmışsın, belki kucak dansı falan ama artık ablacım orada dur. gerdeğe girmeden elin siyahisine saldırmanın alemi yok ki? bir daha bulamam diye düşünmüş olabilirsin ama öyle olmuyor işte.

ancak asıl suçlu hiç iş ahlakı olmayan siyahi abidir. lan olm prezervatif diye bi bok var. dışa boşalma var, bilmem ne var. bekarlığa veda partisinde afedersin gelini s.kip bir de hamile bırakmak nedir? size striptiz okullarında bunları mı öğretiyorlar. hiç mi iş etiğiniz yok, yemininiz yok mu olm sizin? "gelini s.kmeyeceğime, s.ksem bile içine boşalmayacağıma, oldu da boşaldım yanımda ertesi gün hapı gezdireceğime namusum, şerefim ve 25 cm üzerine ant içerim" gibi bir şeyler söylemiyor musunuz siz?

neyse olan olmuş, koca kızı bırakmış, aile de kıza amerika'da yeni bir hayat kurmuş. siyahi arkadaş ise eminim ki bu haber yayına hazırlandığı sırada sarsıla sarsıla başka bir yere ekim dikim yapıyordur.

olm türkiye'de bekarlığa veda partilerine giden zenci nereden bulunur lan? hayır lazım değil de merak ettim.
  • ilgili haberden anladığımız; ne olduysa o bekarlığa veda partisinde oldu. oysa hanım hanımcık bir kına gecesi yapsaydılar böyle mi olurdu. hep özentiden oluyor bunlar, hep.

(bkz: batının ahlaksızlığı)
  • ilginçtir. hatunun bebek zenci doğunca bekarlığa veda partisinde zenciyle sevişmesini hatırlaması da çok komik. neyse en azından alien çıkmamış. çocuğun hayatı çok trajik olacak. ona üzülüyorum ben.

edit: trajedik gibi saçma sapan bir kelime trajik olarak düzenlendi. teşekkürler my beautiful mind
hesabın var mı? giriş yap