• yeni göksel albümü.
    ve albüme adını veren pms günlerinde çok fena yapabilecek bir şarkı.
    "söz ver, bana söz ver
    unutursan eğer üzülürüm
    dön gel, geri dön gel
    geç kalırsan eğer bozulurum."
  • içinde 11 parça bulunan güzel bir göksel albümü.
    özellikle ayrılık günü, hastasıyım, söz ver, duman duman, insafsız, firar, aşk zor gibi parçaların iyi olduğu, genel olarak ise fena değil şeklinde değerlendiribilecek, dinlenesi, dokunaklı albüm.
    yeni terk edilen kişilere tavsiye edilmez.
  • (bkz: allı pullu)
  • "gönül bahçeside soluyor güller, ömür telaş içinde geçiyor günler" diye orta yerinde şarkının genel atmosferine aykırı giden çok hoş bir bölüm içeren göksel şarkısı.
  • klibi yayınlanmaya başlanmış harika fd şarkısı.
  • dinleyeceğimiz tüm masalların güzelliğiyle bizi büyüleyeceğinin ilk kanıtı..
    (bkz: uykusuza masallar)
  • bazı görüntüler vardır asılı durur insanın aklında, kaç zaman geçerse geçsin terkedip gitmezler, aklın tozlu çekmecelerinde kalakalırlar. küçükken ağaçların sonbaharda öldüğünü düşünürdüm, yaz olunca da yerine yenileri çıkardı benim çocuk aklım(c)a. ufak bi bahçesi vardı dedemin, patikalara çıkardı sonu, bakar bakar üzülürdüm patikanın tanımadığım ağaçlarına, her sonbahar öldüklerini sanıp.-kimbilir, ölüyorlardır belki de,tadları acılaşan yapraklardan vazgeçmek zorunda kaldıkları için..- kitaplarım vardı, okuyamadığım halde bakmaktan zevk aldığım eski kitaplar,benden yaşça küçükler hep yırtarlardı sayfalarını, bakakalırdım.. bebeklerinin kolunu koparmamış, legoların kutularını yırtmamış sakin sessiz bir çocuk olduğumdan acıtırdı beni o sayfaların yırtılması.. benim aklım(d)a asılı görüntüleri bi fede şarkısının klibinde görmek mutlandırdı beni; ölü ağaçlar, dar bi patika, orta yerinden yırtılmış, onarımı bi tek kameralarca mümkün kitap sayfaları, bir de son zamanlarım(d)a büyükşehirden gözlerime davetsiz misafirliğe gelen, sürekli gözümü acıtan sokak lambalarının (s)isli, sarı, bungun ışığı.. şaşırdım; şaşırtabiliyor hala yaşamak beni..
  • 22 ocak günü çıkacak olan ve sabırsızlıkla beklediğim uykusuza masallar albümünün ilk klip parçası..tabii ki mükemmel..

bana bitmeyen bir tek şey söyle
    söyle, sonsuza inanayım
  • sozlerden gecen albumdeki* du$u$un devam ettigi hissedilse de muzigiyle uykusuza masallar icin sabirsizlandiran super $arki.
hesabın var mı? giriş yap