• ülkede delil yaratmanın ne kadar kolay olduğunu gösteren görüntülerdir.
    inanılır da buna.
  • nerden tutsan elde kalan goruntulerdir. takvim tipi gazeteciligi ciddiye almiyoruz zaten ama burada yazanlara inananlari ciddiye almak lazim.
    kullanilan gorselde kadinin yonu ters duruyor, ifadelerde hep vapur ya da motordon indigi belirtiliyordu burda kullanilan gorselde kadin sanki iskeleye dogru gidiyor gibi gorunuyor. hani salliyorsunuz ama tutarli sallayin
  • tamamının zenci olduğu tespit edilmiştir.
  • (bkz: paint terk)
  • tamamı üstü çıplak demişlerdi ama tamamının kara çarşaflı olduğu anlaşıldı.
  • kimin karartmak istediğinin gayet belli olduğu görüntü. kara kara adamları niye çizdiniz ki olum ironi mi yapıyorsunuz amk?
  • şahsen ben ikna oldum. şu 18 dakikalık fotoğrafı izleyip de hala bana "kobotoş soldoroso folon olmodo tomom mo!" diyecek adamın akıl sağlığından şüphe ederim. özellikle fotoğrafın sağdan 17. pikselinden 69. pikseline kadarki 52 saniyelik kısımı inceleyerek; bebeğe nah işareti çekip de, elindeki belden bağlamalıyla başörtülü bacımın kafasına vuran insan demeye utandığım layik, atayis, çapulcu topluluğunun ne kadar tehlikeli olduğunu görebilirsiniz.
  • yoldan geçen uzay aracını da benzetebilseler olacakmış..
  • olum bari adamlarin ustunu ciplak, mevsimi de yaz yapsaydiniz. beynini siktiklerim.
hesabın var mı? giriş yap