*

• mhp genel başkan yardımcısı, halk sağlığı profesörü, doktor, politikacı, eski müsteşar.
  • haddini aştığı için görevinden alınmıştır:

https://tr.sputniknews.com/…-aycan-gorevden-alindi/

umarım kendisine bu ders olur. mhp devleti yönetiyor safsatasının olmadığını sadece bir stepneden ibaret olduğunu görmüş olur.
  • ocak dışısın muhterem.
    sıradaki.
  • danışıklı dövüşün son hamlesiyle görevden alınan zat.

bahçeli bunları söyleyeceksin ben de seni görevden alacağım, hem gereken mesaj verilecek hem de kimse sesini çıkaramayacaktır.

ama yükleme yakın olan şey akılda kalacaktır.
  • (bkz: şu andan itibaren ocak dışındasın)

restine rest diyip partiden istifa edecek mi bakalim?
  • "bundan sonra biz ne dersek o olacak" dediği için değil, seçimden önce "davamız erdoğan davası değil" dediği için görevden alındığını düşündüğüm siyasetçi.

geçmiş olsun.

ek: https://www.youtube.com/…atch?v=2kjjyxc1rt4&t=2184s

35:40'da bahçeli bu durumdan rahatsızlığını dile getirmişti.

*

ayrıca teşbihte hata olmaz; bu olay, 1999'da rahşan ecevit'in fikret bila'ya verdiği röportajı hatırlattı. ecevit hanım'ın o sözlerine rağmen mhp-dsp arasında cumhuriyet tarihinin en uzun süreli koalisyonu inşa edilmişti. bahçeli, bu hususta tecrübe sahibidir.
  • hızlı koşan atın boku seyrek düşermiş atasözüne en güzel örneklerden biri olmuştur kendisi. bunlar daha iyi günleriniz aslanım, tek adam sizi tek ayak üstünde dürttüğünde göreceğim ben asıl cümbüşü.
  • mhp milletvekilidir. şu sıralar sağlıkçıların yardım sesini tek duyan ve duyuran insandır. gerek tbmm gerek katıldığı tv programlarında 8 aydır atama bekleyen sağlıkçılara ses olmuştur. saygılar sunarız.
  • “ben halk sağlığı uzmanıyım. termik santraller 1 dakika bile filtresiz çalışmamalı. bu akciğer hastalıklarının, kanserin direkt sebebi. meclis'te son ana kadar mücadele edeceğim” deyip bu santrallerin 2.5 yıl daha filtresiz çalışmasına müsade eden torba yasaya kabul oyu vermiş milletvekili. partisi bu yönde karar aldığı içinmiş, bence çok mantıklı ve ilkeli bir tutum.
  • omurganın insanlar için ne kadar önemli olduğunu ispatlayan örnek. dışarıda başka konuşup sonra tam tersi oy veren adam
hesabın var mı? giriş yap