• günümüzdeki durumdur.eskiden bir spor programı izlerdik pozisyon ofsayt mı değil mi. oynat uğurcum geri al uğurcum falan vardı. şimdi bir açıyorum. şike davası, pfdk kararları, yok uefa disiplin kurulu kararı yok cas kararı, fenerbahçe'den bir yönetici trabzonspor'dan bir yöneticiye "tapeler var elimde" demiş, öteki "açıklamazsan alçaksın" diye karşılık veriyor. bu ne arkadaş siyaset meydanına çevirdiniz spor programını. bi gidin allah aşkına. ben pozisyonun güzelliğine, tribün tezahüratlarına, kontra gelişen ataklara, doksana takılan gollere yorum yapın diye izliyorum sizi. banane sizin şikenizden, pfdk'nızdan cartınızdan curtunuzdan. zaten onlar ahmet hakan'la tarafsız bölge'de de çıkıyor. uğur meleke, bağış erten gibi yorumcular kalsın serhat ulueren, ahmet çakar, ziya şengül, gökmen özdenak, özellikle rasim ozan kütahyalı ve ümit özat gibiler gitsinler antronörlük mü yapacaklar fantazi futbol mu oynayacaklar ne yaparlarsa yapsınlar bi rahat bıraksınlar şu milleti. biz futbol seyretmek istiyoruz futbol dinlemek istiyoruz.
hesabın var mı? giriş yap