• kesinlikle matığı olmayan,tamamen mazeret olsun diye uydurulmuş sebepler.
  • ögretmen:ödevini niye yapmadin?
    ögrenci :elektrikler kesildi ondan

gibi
  • anlaşılmaz derecede kabarık gelen su faturası yüzünden ayrılan çiftlerin sebepleri.
    (bkz: bi geyik yaptım ben bile inanamadım)
  • su özelliği taşıyan nedenler. buharlaşıp uçabilir veya donarak buza dönüşebilir bahanelerdir. buharlaştıklarında insan şanslı olduğunu düşünmelidir. karşı taraf bahanenizi pek de önemsememiş, gülüp geçmiş demektir. donarak buza dönüştükleri durum, tehlikelidir. kafanıza buz kalıbı gibi inebilir veya buzlanmaya sebep verip zemini ayaklarınızın altında aniden kaygan hale getirebilir.
  • 2 nisan'da trt 1'de yayına giriyor. özlem bayşu çekiyor. oyuncuları arasında buket dereoğlu, kayra şenocak, yeliz şar, murat akkoyunlu, ümit yesin ve oya aydoğan varmış. yolu açık ve bereketli olsun..
  • yönetmenliğini özlem bayşu yapmaktadır. cumartesi günleri trt 1'de saat 10'da yayınlanmaktadır.
  • kendileri düşerse hayal,
    sen anlatırsan rüya...
  • bazıları bir şeyi harekete geçirmek için öyle güzel yaratabiliyor ki bu sebeplerden. mesela ilişkiyi bitirmek istiyor ve bahane olarak öyle şeyler sunabiliyor ki.. dumur oluveriyorsun. napalım allah sebepsiz olanından korusun.
  • geçiştirmeler, bahaneler, siklemez tavırlar
  • sevdiğinizle bir gün ayrılma noktasına gelirseniz o noktaya varmanızda payı olan sebeplerdir. dikkat edin, sizin için çok da önemli değilse alttan alın.
hesabın var mı? giriş yap