• 40 küsur yaşındaki adamların bu kadar çekici görünmesine şaşırdığım dizi.

o neymiş öyle yahu.
  • mike'in sonunda harvey'e küsküyü verdiği dizi. adamlığı harvey'den öğrenecek değiliz.
  • --- 4x03 spoiler ---

yeni favorim jeff malone. jessica'yla da pek bi tatlışlar, yalnız her ne kadar güzel zorlasa da hatun reddetmekten yoruldu, adam zorlamaktan yorulmadı.
    şu scc mevzuunda bir pislik yapmasa ya da fakaplara gelmese, rahat dursa bari inşallah.

ayrıca şu an louis hariç herkesin gizlediği bir kirli çamaşırı var, louis'in yok ya.
    adam temiz resmen, şaşkınım.

mike'ı ise takdir ediyorum, "sen bi hiçsin" lafını duysa o kayıtları vermeyecek, hatta yakabilecek insanlar bile biliyorum. harvey'nin de arada insanlık 101 alması lazım, mike uzağında kalırsa donna monna da tanımayacak, sapıtacak çünkü.
    seviyoruz ama ayı evladı işte mike'çım, sen de biliyorsun.*

--- 4x03 spoiler ---
  • --- spoiler 4x04 ---

4. sezon 4. bölümü inanılmaz eğlenceli olmuş. harvey ile luis arasında efsanevi bir karate kid diyalogu var, sadece 2 caps koyacam, onlar bile yerlere yatmak için yeterli..

http://i.hizliresim.com/728bga.jpg
    http://i.hizliresim.com/vyoaqd.jpg

--- spoiler 4x04 ---
  • --- spoiler 4x04 ---
    bu bölümle anlamış olduk ki eski sevgilisini görmeye 3 bölüm dayanamayıp yollanan rachel birazcık yüz verse harvey'e de yürüyecektir. ayrıca louis dizide benim için mike'tan önce gelir. mike'cığım haddini bilsin ex nişanlısını kullanmasın adamcağızın. son olarak bu harvey vs mike kapışmasında harvey'nin kazanmasını istiyorum ama rachelın eskisi kazanmış sayılmasın mümkünse.*

---spoiler 4x04---

ilk sezonların eğlencesinden, karizmasından uzak bir yeni sezon izliyoruz umarım sezon yarısına gelmeden toplanır. harvey'nin karizmasından uzak kalmak istemeyiz.*
  • 4x05 fragmanini gordukten sonra,

--- spoiler ---

(bkz: orospu rachel) mike'a yapilan yamuk bize yapilmis sayilir. tabi ruya/flashback olma olasiligi da var. ama yine de en azindan kafasinda aldatiyo olmasa ruya/flashback'in ne isi var?

--- spoiler ---
  • o eski halinden eser olmayan dizi. (bkz: o eski halimden eser yok şimdi)

--- spoiler ---

mike hala zeki ok. harvey specter ok. louise'de ok. ama neden donna ortalarda değil? neden rachel ön planda? neden hala donna ile harvey arasında birşeyler yok?

ve neden hala aynı konular üzerinde dönüp duruyor 4.sezon.

kendinize gelin lütfen. senaristler çalışmıyor mu? yönetmen mi değişti? senarist istifa mı etti? (bkz: kafamda deli sorular)
    --- spoiler ---
  • donna'nın mükemmelliği sahnelerinin az olmasından kaynaklanıyor olabilir ona itiraz etmem ama mike'ın asistanındaki yeni donna havaları o kadar olmamış ki anlatamam. donna'yı donna yapan tekliği, eşsizliği zaten, onun benzerini yapmaya çalışmak çok saçma olmuş.

ayrıca sizce de rachel ultimate kezban değil mi ya?
  • 4.sezonu önceki sezonlara göre biraz yok yok bir hayli gergin dizi.
    louis bile kin ve nefret çemberine girdi.
    senaryosu da bayağılaştı mike'la harvey'in sidik yarışmasına dönüştü, ego tatmin mücadelesi felan.
    halen seviyorum onda bir azalma yok ama insan sevdiği dizinin hep iyi olmasını ister ya anladın sen.
  • herhangi bir bölümü önüme koysunlar 5-10 defa izle desinler izlerim ama 4. sezonda bir şeyler gereksiz.
    yerli yersiz çatışmalar, pişman olmalar, nefretle beslenmeler.. bunlar her dizide artık olan şeyler yani suits'te olmaması gereken şeyler.
    neyse ki donna her halükarda ortalığı toparlayabiliyor.
    bir de sizce de rachel'ın son zamanlarda bu kadar öne çıkması can sıkıcı olmadı mı?
hesabın var mı? giriş yap