• artık tartışılması ve görmezden gelinmemesi gereken, kemalist faşist düzenin yok saydığı hak.

3.5 milyon ümmet birliği kardeşimizin demokratik haklarını koruyan bir siyasi parti derhal kurulmalı.
    iktisadi, kültürel, hookahsal ve eğitimsel faaliyetlerde öncelik tanınmalı, bunu da ancak bir siyasi parti ile gerçekleştirebilirler.
  • o meclis zaten şam'da suriye halk meclisi adıyla faaliyet göstermektedir.
  • niye boşa uğrşıyorsunuz ki? ülkenin anahtarını, hizmetkarı olduğunuz kafir amerikaya verin, onlar gerekli taksimatı yaparlar.

ha, hazır ümmet birliği müslümanlık demişken, osmanlının yıkılması dahil, bu topraklarda hep kafire hizmet eden sizin gibi müslümanlar olmuştur. vatanı savunanlar ve kafiri kovanlar da bizim gibi müslümanlar olmuştur.

biz de müslümanız ama sizin müslümanlık şovunuzu s.keyim. türkiyenin demografık yapısını bozmak isteyen, iç savaş için plan yapan ve suriyelileri kullanarak başka planlarlar kuran başka deyişle sizi ve reisinizi kandıracak planlar kuran -kafire- hizmetleriniz altında yıkılın kalın.

elbette ki, muhacirlere yardım edilmeli ama sizin yaptığınız yardım etmek değildir ülkeyi satmaktır, sattırmaktır. "türkçe öğretiyor, hoca efendi" diyerek sümüklü müşriğe de ülkeyi sattırmıştınız bir zamanlar, böyle de geri zekalısınız, körsünüz gerçeği göremiyorsunuz. allah sizi kahretsin kafir hizmetkarları.
  • her konut bir suriyelinin bakımını üstlenmeliye doğru gidiyor bu olay
  • bir kaç yıl sonra türkiyenin siyasi demografik yapısını bozacak olay. ne yazık ki suriyelilerin gönlünü hoş etmek için onlara gereken iltiması gösterecekler, ister temsil hakkı olsun olmasın bir parti eşliğinde koskocaman 1 milyonluk oy potansiyeli olacak. artık kürt partisi konuşulmaz, suriye özgür partisi konuşulur.
  • yaklaşık 18 20 yıl içinde, bu isteği reelde de görürürüz diye var sayıyorum. malum
    , her yıl it sürüsü gibi çoğalıyorlar...
  • yok artık devenin bale pabucu
  • ak parti ve mhp tarafından destekleniyor zaten.
    yabancı bir ülkede daha iyi temsil edilemeyeceklerini düşünüyorum.
    (bkz: ekmek elden su gölden)
  • sayesinde 17 yıldır ülkeyi yöneten akp’nin “kemalist faşist düzen”in temsilcisi olduğunu anladığımız hak.
hesabın var mı? giriş yap