• bitmesini dörtgözle beklediğim program.. adaya düşen babam sanki aylardır ulaşamıyorum ona tv karşısında kendini kaybediyo bu ptogram yüzünden..
  • efecan şimdi otelde bir hevesle acaba benim hakkımda ne yazmışlar diye buraları okuyorsundur...

bak yine bu sayfalar sevilen hallerin, acun ılıcalı senin kankanı o kadar kolladı, o kadar kolladı ki yarattığı algıyla size biraz sempati kazandırdı..

4 ay önceleri falan sakın dönüp okuma, yemekleri yerden yersin artık yavruşko diye semih'e bağırışların, sırtına vuruşların sana pek iyi geri dönüşler getirmedi..

bari bir ödül görseydin, serkay bile beyonce konseri görmüş..şimdi seni hep atakan'ın halkayı kafana takışıyla hatırlamak zorunda kalacağız.
  • sinir bozucu bir erkek bir de bayan yarışmacı bulunduran yarışmadır. bayan yarışmacı çok başarılı olduğu gibi çok başarılı olduğu gibi ruhen tam bir çingenedir. etrafta kendisini kıskanan ruhlar görür. ufak bir başarısızlıkta ağlayarak yarışmayı bırakmak ister. pes eder. eleme potasına girdiğinde izleyenlere bir kızı olduğunu söyler gün boyu çünkü o bir annedir. desteklenmelidir, amacı kızı için yarışmayı kazanmaktır. nedense kızı sadece eleme potasına girdiğinde aklına gelir.
    erkek yarışmacı ise manüpülatör, provakatör ve başarılı bir mağdurdur. yarışmalardaki başarısızlığını rakibi sinirlendirip kendisine karşı kontrolsüz bir hareket yapmasını sağlayıp mağduriyet kazanmak en başarılı olan yönüdür. yarışmalardaki başarısızlığını bu yöntemle kapatıp keriz söğüşleyerek yoluna bakar. o kadar başarılıdır ki bazı taraftarları reyizin götünün gılıyık der.
  • millet birbirine "hadi oğlum" diyince birşey olmuyor da "hadi kızım" denilince mi olay oluyor? anlamıyorum ne cinsiyetçi ne fesat insanlarsınız arkadaş. insan hayret ediyor. yarım sayfa analiz kasmış birde. ne desin "hadi osmanım" mı desin herif?
  • selam efecan ,
    öncelikle ülkene hosgeldin kaaardesiiim ,
    neden elendigin hakkında birkac kelam etmek isterim:
    1.aslinda performans olarak serkaydan neredeyse daha iyi olmana rağmen,yanında ezik ezik davrandığın ve serkay'ın kendisini daha iyi hissetmesini sağladığın icin
    2.yine aynı sekilde davranarak insanlarda takımın lideri serkay gibi bir algı yarattığın icin,kendin gibi,aklıbaşında yetişkin bir birey gibi davranmak yerine serkaya saksakcilik yaptığın icin
    3.daha ilk bölümden semih gibi fan kitlesi olan bir insana saygısızlık hatta pislik yaptığın icin,(bugun videoyu tekrar izledim de resmen igrencsin,tavırların filan berbat,adaya gelmiş sonra biraz kendine gelmişsin,indiririm filan,kimsin la sen,bu arada semihçi değilim )
    4.damla ve ibo ellerinden geleni yapmalarına rağmen,birkac ödül oyununu ustuste kaybedince,kendini ve serkayi on plana çıkararak,kaaardesiiim kaaardesiiim dediğin insanları gözlerinin içine baka baka gömdüğün icin
    5.sevinme hareketin cok kotu olduğu icin (gözleri belertmeli çığlık hareketi)
    6.acun abin artık seni sevmediği icin :(
  • muhtemelen efecik yolcu.
    serkayda kıprısa gider sanırım.
    böylece
    semih
    atakan
    damla
    serkay
    gider.
    zaten acunun mantığı iki takımdan eşit miktarda yarışmacı.
  • artık gönüllüler için bir sonraki dokunulmazlık kaybında bireysel dokunulmazlık oyununun kaldırılması gereken yarışma.aksi durumda ikinci oyunda yine kaybederlerse çıkacak adam kalmayacaktır yani yoksa ibrahim'e bir kastımdan değil,hatta işime de gelir,zevkli oluyor sonra yaşananları izlemesi.

ünlüler için ise bu bireysel oyun devam edebilir 4 kişi için matematik hala geçerli bu sistemde.
  • artık türkiye'de orjinal bir program yapılsın lütfen. tv programı taklit, dizisi filmi taklit, kitabı şarkısı taklit nereye kadar gideceğiz.
    acun sayesinde ağaç olmaktan ziyade gölge olmaya devam ediyoruz...
  • acun'un senih'i sevmediğini bizzat ben biliyorum. ütopya'da yarışan arkadaşım söylemişti.
hesabın var mı? giriş yap