• bunun klibinde cok hos bir muhendis hatun vardi, boyle elma disleyerek proje yapardi santiyenin icinde. ameleler ise sanki manken katakoglarindan firlamis gibiydi. o kadini gorup zamaninda insaat fakultesi tercihi yapanlar buyuk hayal kirkligina ugradi o donemde.
  • klipteki mühendis hatun ergenlik çağımızı şenlendirenlerdendi! tam 2:01'de sıcaktan "göğüsler fora" dediğini görebilirsiniz. nipple falan değil öyle. bildiğin meme. 90'lar memesi. rtük falan yok tabi.

http://www.youtube.com/watch?v=0htrt3uedus

ulan yerli bir klipte am görmüştük biz kuzenle. bildiğim am. aka amcık. one hit wonder şarkıcılardan birinin klibiydi. adını hatırlamam imkansız. ama dönen bir platforma kurulu duvara yaslanarak dans eden hatunlardan birinin mal meydandaydı.
  • "...namussuz download hala bitmedi" şeklinde devam edebilecek cümle.
  • ercan saatcinin o donem yeni yeni aralarinda biseyler olmaya baslayan izel'e yazdigi sarkidir. hatun kisi yeni baslayan askin buyusuyle surekli erkek kisiyi aramakta, rahat vermemektedir. bunun uzerine erkek kisi hatuna "iki rekat arama yahu" dediginde tribe girer, 14 saat boyunca hic aramaz. erkek kisi de bu sarkiyla sevdiceginin gonlunu almaya calisir.
  • zamaninda tribe girip bu sarkinin "tam 14 saat oldu telefonum hic calmadi" kismini messenger statusume yazmistim ki aradan 1 saat gecti gecmedi hayatimda telefonda hic gorusmedigim bir arkadasim beni aradi. karsilikli merhaba nasilsindan sonraki sessizligi "ya msn statusunu gordum de ondan aradim, uzuldum, telefonun calsin istedim hihihi" diyerek bozmustu.

sozun ozu: statuslere yazilmamali.
  • klibinde rol alan alicia tully jensen faktoru ile basinda bayagi bir yer almis, uzun sure hatirlanan bir sarki olmustu.
  • bir zamanlarin anlamsiz ercan saatci sarkisi. sozleri de soyleydi sanirim:
    tam ondort saat oldu,
    telefonum hic calmadi.
    gonlum yandi tutustu,
    bir arayan olmadi.

"neden ondort saat?" sorusu hep aklimdaydi o siralar. hani muzige uysun diye mi? e iki hece, 6 olmaz miydi mesela? ya da 11? bilemiyorum.
  • klibindeki hanımefendi bir dönem cem uzan'ın da sevgilisi olmuştur. magazin programlarında pek bi' irdelenmişti bu husus oradan hatırlıyorum. o değil de ayrıldıktan onca sene sonra "ben bu şarkıyı izel'e yazmıştım" filan demesine de pek şaşırmıştım ercan kardeşimizin. izel'den herhangi bir açıklama gelmiş miydi onu anımsamıyorum.
  • cool bir klibe sahip tam bir yaz şarkısı.
  • bir bunun klibi bir de metin arolatin dert degil'i 90 lar libido fiseklemesidir cografyamizin gencleri icin. tabi bu sarki hem klip hem de alt yapi olarak dert degile fark atar.
hesabın var mı? giriş yap