• bir cesme aksami 1.30 da yatmaya hazirlanirken insanin icini parcaliyan
    vizzzzzzzzz sesleri dogrulltusunda spotlarin yakilip sineklerin bir bir oldurulmeye baslanmasi fakat 3. den sonra 4. var midir diye dusunurken sabah 4.30 da
    12. sinegin oldurulmesiyle pes edilmesi ve diger 2 sinegin oldurulmeyerek yatagin disariya tasinmasi ile uyunabilen 1 saat sonrasinda disaridaki 2 sineginde butun vucudumu telef etmesiyle son bulan bi tatil
  • öldürdüğünüz sineğin intikam için tekrar tekrar dirilip sizi rahatsız etmeye çalıştığı paronoyasına kapılmanızı sağlar
  • bir atraksiyon, bir eglence araci.

tatillerde cani sikilan ve de bazi oldurucu maddeleri alamayan insanlarin tatillerini gecirme yolu.

-naaptin abi dun?
    -sabahladim
    -ooo bakiyorum tatildeyim diye saldin kendini, kimle sabahladin? iyi miydi? ictiniz mi? ha?
    -yaaa tabi tabi, sivri sinekleri istersen bu gece sana yolliiim.
    -kapidaki raid kontrollerini gecebilirler mi bilmiyorum ama dene istersen.
  • beraberinde sivrisineklere isim takıp kişilik kazandırıp en son onları öldürmekten vazgeçirten olay:
    -bak bu dün geceki şerefsiz
    -bak itoğlu'da aynanın orda duruyo
    -ahaa yakaladım
    -öldürme olm yaa şerefsizle ben üç gecedir beraberiz ona vurcaana bana vur noolursun
  • coraplar alinir ve isik acilir hiyar sivri sinekler duvarlara konmaya basladigi anda corabin icine konan agir bir malzeme sivri sinegin uzerine firlatilir ve oldurulur duvarlar kan olur hep.not otel yonetiminin bu yontemden haberi olmasın sakin.olen sinekleri iz birakmadan yok edin.(bkz: sivri sinek viziltisi)
  • herkesin hayatından ufak bir kesittir.
  • sivrisinek kovucu tablet, sinek teli, sinek lambası, raid spirali gibi çeşitli kovucu olmazsa öldürücü aparatla kovulamayan, özellikle şile ve çevresinde yaşadığına şahit olduğumuz mutant sivrisinekler ile muhatap olmadan akıl sağlığına ziyan vermeyecek bir uyku çekmek için geriye alan tek yöntemdir. genellikle işlemin tamamlanması sabahı bulsa ve o saatten sonra kıymeti kalmasa da "ıuuunnnnn", "vuuunnnnnnnn" efektlerinin gece sessizliğinde yankılandığı, red baron gibi amansızca pike yapan haşere ile dolu bir odada uyumak imkansız olduğundan şamdan, gala ve benzeri haftasonu gazete ekleri ile donanılır ve yazlık geleneği ile bembeyaz boyanmış duvarlar japon bayrağı desenleri ile bezeninceye dek operasyona devam edilir.
    sivrisinek öldürmek havuzdan sonra en popüler tatil aktivitesidir. karasinekle başa çıkmak ve kahvaltı masasına bela olan arı kovalamak da ilk üçe giren diğerlerdir.
  • tatilde diilde finaller öncesinde stres atmak için iyi bir yöntemdir sivri ya da sivri olmayan sinek öldürmek
  • dalyan isimli guzide belgemize varilan ak$am off ve benzeri alet edevatin tukenmi$ oldugunu gecenin saat 3'unde fark edip sineklerle ba$a cikamayacaklarini anlayan bahtsiz insanlar ise careyi, pikenin altinda sicaktan bogulurken, pikeye pike yapan sivrisineklerin "bzzzzziiiyuvt" larini dinleyerek uykuya dalmakta bulurlar.
  • iyi geçmiş olan bir günü tam tersine çeviren aktivite. en kötüsü de sattlerce uğraşıp tüm sinekleri öldürmüş olmanın verdiği rahatlama ile yatağa girmenizden sonra duyduğunuz o vızıldama sesidir.....
hesabın var mı? giriş yap