• legonun cocukluumda (halen) oynamaktanen zevk aldigim serisi. carklar pistonlar tekerlekler motor..
    superdi.
    gecen gun extra fani kasaya tutturmak icin cikardim kutudan stand yaptim bunlardan , super de oldu :p
  • her yılın bir süper arabası olur. her süper araba da süperdir. difransiyeli ilk technic'deki bi süperarabada görmüştüm...
  • ucaklari da vardir, neredeyse tum parcalarinin uclarinda delikler vardir, superdir.. sari, gri ya da siyah olur cogunlukla komponentler.
  • (bkz: mindstorms)
  • şu sıralar bmw williams ın f1* otomobili şeklinde ürünü olan hayal gücünü fezaya* kadar çıkartabilecek legoçeşidi*.
  • gelmiş geçmiş en güzel oyuncak çeşidi. aynı zamanda türkiye'de ölümüne pahalıdır. ancak 10 yıldan beri parça tiplerini değiştirdiler ve bu legolardan alıp parçalarıyla yeni tasarım yapmak çok zorlaştı. eski, köşeli, delikli, klasik parçalar yerine yuvarlak hatlı, sleek dizaynlı parçalara geçtiler. yine de pistonlar, dişliler, elektrik motorları vs. oldukça güzel hala, artık her sene çıkardıkları süper arabaları çıkarmasalar da. bu arabaların en son versiyonunda, tekerlere bağlı pistonlu bir motor, bu motorun devrini ayarlayan gerçek beş ileri bir geri vites, dört teker için bağımsız süspansiyon ve direksiyona bağlı ön tekerlekler vardı.
  • yaş bandını* devireli çok olmuş olmasına rağmen halen delice bağlı olduğum, yeni sipariş verdiğim modelin parçalarıyla sevişmek için can attığım lego çeşidi.
  • (bkz: minecraft)
  • bunu yaşı küçük çocuklar için değil 30 lu yaşlarını devirmiş insanlar için yaptıklarına emin olduğum lego tarafından üretilmiş eşsiz oyuncaklardır.

bağımsız süspansiyon ve diferansiyel yapmışlar olm !!

ahanda link
  • bildiğiniz cüzdan düşmanı merettir. adam gibi araştırılıp satın alınarak hesaplı fiyatları bile bütçe s.kertmektedir.

(bkz: lego/#36634894)
hesabın var mı? giriş yap