• çoğu zaman eğlendiren, zaman zaman iyi güldüren filmdir. lance armstrong esprisine salonda hiç kimsenin tepki vermemesi ise spor kültürümüzün ne düzeyde olduğunun ciddi anlamda göstergesidir.
    --- spoiler ---

yumoş'un muhasebecisi gibi oldum

--- spoiler ---
  • harbi güldüm.
  • gülmekten altıma sıçtığım film, bir daha olsun bir daha giderim bu sefer paçalarımı çorabımın içine sokarım. komik, eğlenmelik, eğlencelik.
  • zamanın ötesinde bir film değil çünkü amerikan magazinine fazlaca gönderme var. ben çok güldüm mesela ama salonun kalanı ve annem doğal olarak benden az eğlendi. ama genel olarak boşa gitmiş 2 saat değil, güzel.
  • --- spoiler ---

--- spoiler ---

katy perry ve en sondaki taylor lautner esprileri altına sıçtıracak cinsten. o ayıya ölünür lan.
  • --- spoiler ---

esas oğlanımız ayısıyla* konuşmakta sevgilisine geçen 4 yılın ardından ne gibi bir sürpriz yapsa diye kıvranmaktadır.

ted: hey, by the way. don't let me forget that you and ı gotta nail down a plan for the rawlings game tomorrow.
    john bennett: oh, no. ı can't. ı'm taking lori to dinner.
    ted: for what?
    john bennett: well, we've been datin' four years tomorrow.
    ted: well, fuck me. nice.
    john bennett: let me ask you something. you don't think she's gonna be expecting something big, do you?
    ted: what, like anal?
    john bennett: no! like uh...concircular gold thing on her finger?

salon susar, anıra anıra gülünür.
    sonra yanınızdaki ablaya dönüp, öhöm denir. film izlemeye devam edilir.

--- spoiler ---
  • hayat ne garip yahu..

sevgilinizle bir filme gidersiniz. filmin ikinci yarısı boyunca ilişkinizin devam edip etmeyeceğini düşünürsünüz. filmden sonra sevgilinizden ayrılırsınız..

izlediğim en dandik film olmasına rağmen ömür boyu unutamayacağım bir film..
  • bağlantı hızındaki değişimlere göre oldukça aktif çözünürlük değiştirebilen video stream yazılımı ve arayüzü ile olsun, ister audio ister video indirme seçeneklerinde verdiği kalite ve altyazı entegre seçenekleriyle olsun internet üzerinden şimdiye kadar gördüğüm en kaliteli stream deneyimini yaşatan site. bu işle uğraşanlar*** örnek almalı
  • durum komedisinden ziyade esprilerle güldürmeye çalışan film. bi iki espriye güldüm o kadar.
  • 7-8 defa yüksek sesle gülmeme sebep olmuş film. kesinlikle izlenilesi.

bu filme komik değil diyen maldır benim gözümde. şaheser değil belki ama hayvanlar gibi de komik. piyasadaki aptal komedi filmleri yanından bile geçemez. mizahın m'sinden anlamayan insanlar burda gelip rererörö yapıyor ya, ona üzülüyorum ben asıl. gidin cem yılmaza devam edin abicim siz.
hesabın var mı? giriş yap