• malum süreçte daha sık video çekmeye başlamış. buradan teşekkür ediyorum. son videosunda jujimufuya değinmesi ile beni bir kez daha kazanmıştır. stefi cohen'den aldığı pt'yi paylaşırsa bizde kendimize uyarlayabilir miyiz diye merak ediyorum. ulaşabilirse ya da bu konu ile ilgili video çekerse efsane olur.
  • yorekok'un saç uzatıp powerlifting e başlamış halidir. son zamanlarda kanalı aşırı aktif hergün 1 video atıyor. kahvaltıda izleyince aldığın yağlar kasa gidiyor(!)
  • sevdim bu adamı.

videolarını izlerken, bazen o kadar utanma duygusu geliyor ki, izleyemiyorum kapattığım oluyor. yani ronnie coleman'ın saba tümer'e çıktığı tarz rezillikleri izleyemiyorum resmen ya. utanıyorum. bana ne oluyorsa. sanki ben mi rezil oldum.

bir de kendisinin yaşını anlayamadım. şimdi ben 35 yaşındayım. bu adam bazen benim 8-10 yaşlarındayken hatırladığım şeylere "çocukluğumuzda bu çok meşhurdu" falan diyor. fakat tipine bakınca benden 10 yaş küçük gibi duruyor. büyük ihtimal benim yaşımda bir abisi var diye düşündüm. sizden 6-7 yaş büyük abiniz olunca, sizin yaşınıza hitabetmeyen şeyleri de mecburen izliyorsunuz çocukken. hatta seviyorsunuz da abiniz sevdiği için.

bir de daha çok antrenman videosu yapmasını rica ediyorum.
  • seviyorum videolarını testonun. aynen devam et demir sevdalısı.
  • küre girenler öyle hayvan gibi vücudu yoksa söylemek istemiyor. antreman sırasında kürdeki arkadaşa bas lan steroidçi dediğim için neredeyse küsüyordu. küre giren aşırı tripli ve sinirli oluyor. neredeyse herkes küre girdiğini inkar ediyor. taylan'ın vücut kürsüz de yapılacak bir vücut zaten. bu arada cenk koçaklı videonun silinmesindeki sebep cenk'in pek bu video işlerini sevmemesi olabilir. adam video çekse deli gibi izlenir. bu arada hayrına cenk'in squat formunu düzeltin izlerken dirseğim sakatlanıyor.

edit: taylan'ın entry'i okurken cenk koçaklı kısımda hüzünlenmesi https://youtu.be/kbhkxhpq-wm?t=1543 . bitsin bu hasret barıştıralım bunları.

edit2: testo taylan şu an natural değil.
  • kendisinin; "bas lan bas. estetik bir biceps için, bas. kolunu 3 mm büyütmek için bas. fındık olmamak için bas. bas. bas." söylemini loop'a alarak dinliyorum. 2018 senesinde oluşturduğum spotify motivation listemin yerini bu arkadaşın bas deyişi aldı. duruş, form ve adamlık analizlerini severek izliyoruz youtube'da.

insan değilsin bee, herkese bol şans
    sokak hayvanları için bas
  • bazen vücut geliştirme videoları bazen de çeşitli konularla ilgili yorum videoları çeken, kendine has tarzı olan youtuber. bas lan bas!
  • coen kardeşler filmindeki iç ses bu adam, ciddiliğin içindeki uykulu kinayeli ses. severek izliyoruz
  • can sıkıntısına birebir içerik üretiyor. şu günlerde o da olmasa gülemeyeceğim sanırım. hele ki spor salonu geçmişiniz varsa izlemesi daha anlamlı ve keyifli.
  • sahibi sesini kasmasa eğlenceli çocuk, dediğim kanalın ismi.
hesabın var mı? giriş yap