şükela:  tümü | bugün
 • muhteviyatında robert de niro, robin williams, susan sarandon, diane keaton, amanda seyfried, katherine heigl, topher grace, ben barnes bulunan aşure kıvamında film. love actually sonrası pek moda olan "hollywood yıldızlarının tek filmde toplaşması" temalı bir romantik komedi. gerçi böyle bol yıldızlı olup da love actually tadını veren çıkmadı şimdiye kadar ama robert de niro ve robin williams reyizlerin hatrına kayıtsız kalınmamalı yine de.

  amerika vizyon tarihi 26 nisan 2013 olarak belirlenmiş.
  http://www.imdb.com/title/tt1931435/
 • oyuncu kadrosundaki ağır topları, görüp görülebilecek en yapmacık rollerde izlemek için bile kaçırılmaması gereken film.

  ne içtiler de emek verdikleri bu kadar yıldan sonra böyle bir senaryo ve oyunculuğu içlerine sindirebildiler bilemiyorum...
 • türkiye'de bir sonraki hafta vizyona girecek olan filmdir.
 • "could somebody punch me in the face please".. filmden hatırladığım yegane replik. stres topu, derde deva bir film. haftada bir izliyorum. kimi espiriler ve diğer komiklikler kör gözüne parmağım durumundayken bazıları gerçekten ince. bir de (bkz: katherine heigl), hastayım ulan sana!!!
 • justin zackham tarafından hem yazılan hem de yönetilen 2013 yılı yapımı bünyesinde bir çok yıldız * * * * oyuncu barındırmasına rağmen başarılı olamayan komedi filmi. konusu kısaca şu şekilde.

  italyan asıllı alejandro evlenmeye karar verir. onu amerika'da büyüten ve oldukça sorunları olan aile dağılmış ve bu vesileyle yıllar sonra tekrar bir araya gelmiştir. koyu bir katolik olan alejandro'nun biyolojik annesi bu durumu anlamasın diye aileden hiç dağılmamış gibi davranmasını ister ve olaylar gelişir...

  oyuncu kadrosu sizi yanıtmasın bombok ötesi bir film...
 • dunyanin en sikindirik ikinci filmini uce bese katlayacak kadar sikindirik film...
  o kadar unlu adam var bir de utanmadan....
  cep harcligi kazanalim diye mi oynamislar nedir?
  ayip ya... holivudun cokusunu gosteren dejenere, anlamsiz, konusuz bir film...
 • oyuncu kadrosunu falan görüp sakın heyecan yapmayın,daha yavan bir film daha yok...hele bir de sinemada vakit kaybetmeyin,dvd-bluray,vcd'ye falan para mara vermeyin,hatta televizyonda falan rastlarsanız direk zap yapın.
 • filme başlayalı 20 dakika oldu ve şu an için tek düşünebildiğim topher grace ve ben barnes'ın ne kadar da datlı olduğu. yalnız tövbeler olsun film cidden çok sıkıcı. bitirdiğimde daha farklı düşünmek istesem de olmayacağı çok belli.

  edit: ben barnes son birkaç dakikadır ispanyolca konuşuyor. tamam, tutmayın beni artık. film tırtlığında müthiş bir istikrar gösteriyor ama olsun.
 • justin zackham'ın yönettiği 2013 yılı yapımı hakkında bolca kötü yoruma rastlayabileceğiniz romantik komedi filmi. robert de niro gibi bir üstad yine tecrübelerini aktarıyor hiç yaşlanmamışçasına. ayrıca katherine heigl, oynadığı lyla karakterinde de iki farklı ruh halini başarıyla yansıtıyor. genel anlamda keyifli vakit geçirilebilecek bir film.