• sinemada iki filmi arka arkaya izledikten sonra rahatlıkla diyebilirim ki ilk yarısı son derece başarılı ancak ikinci yarıdan itibaren ilkinin yanına bile yaklaşamayan bir devam filmi olmuş. ufak bir twist denemişler ancak pek tuttuğu söylenemez. yine de iyi film kıtlığı çeken korku türü için gayet başarılı.

artık kısfmet lights out'a.

tanım: resmi adı the conjuring 2 olan abd yapımı film. the conjuring 2 the enfield poltergeist ise bu filmin yapım aşamasındaki geçici adı (working title) ve birleşik krallık'ta kullanılan adıdır.
  • son zamanlarda vizyona girenler arasında başarılı sayılabilecek korku filmlerinden biri.
    korkutmayı başarabilmesi ve efektleri için izlenmeye değer. filmin sonundaki resimler de oldukça etkili.
  • özellikle korku alanında son dönemde eksikliği çekilen yeni/vizyon filmi ışığında iyi gideri olan film. gerim gerim geriyor yeri geldiğinde. karanlıkta gece izlemenizi tavsiye ederim.
  • türk korku filmlerini izledikten sonra insan bir geriliyor yahu. izlenebilirliği oldukça yüksek.
  • ilk film kadar olmasa da başarılı ve bizi the nun’a taşıdığı için seri içinde önemli yere sahip korku filmi.
  • çok güzel bir korku filmiydi ya. otobüsle istanbul'a giderken yolculuğum sırasında izlemiştim. üçüncüsü gelecek mi diye bekliyordum az evvel onun haberini gördüm beyazperde.com'da. daha iyi bir haber alamazdım bugün :)
  • sinemada izlediğim en iyi filmlerden biri
    ayrıca (bkz: en iyi korku filmi)
  • açıkçası gerçek bir olayı canlandırdıkları için beklentim yüksekti, ama sürekli film olduğunu hatırlatan abartı sahneler vardı. çok fazla kullanılmayacak detay gösterdiler. bu kadar saçmaladılar bakalım nolacak diye izledim ilk yarıdan sonra.
hesabın var mı? giriş yap