• arkadaşlar bu diziyi lumiere kardeşlere izletseniz bütün ekipmanlarını yakarlardı bu günleri görmeyelim diye.
  • dizideki her klişe için saçlarımdan bir tel koparmış olsaydım bugün erol evgin gibi peruk takmak zorunda kalırdım. sadece bir bölüm izledim bu arada.
  • bazen dizi falan diyorum ama bu dizi falan degil. fibonacci dizisini bi kağıda yazıp o rakamlara 40 dakika boyunca bakın. beyniniz için daha yararli bir sey yapmış olursunuz.
  • hani bazen film veya dizi o kadar kötü olur ki sonraki zamanlarda külte dönüşür lan bu kadar kötü bir şeyi nasıl çekmişler diye. örnek; the room, dünyayı kurtaran adam. bu öyle bir şey değil. katıksız, saf berbatlık ziyanlık.
  • zaman makinasıyla geçmişe gidip sadece bir kişinin dizine balta saplama hakkı verilse...evet bildiniz. hitler falan degil bu şeyin senaristi arkadaş.
  • "ne izliyorum ben ya" diyip kapattığımdır.
  • protector bunun yanında başyapıt oradan hesap et. düşünüyorsan başlamayı aman sakın. oyunculuklar rezalet, diyaloglar rezalet of of uzak durun
  • vakit kaybı falan değil 2 günde bitiyor. yani bol vakti olanlar için vakit kaybı değil en azından. lakin rica ediyorum lütfen, dizinin finalini bana biri anlatsın. izledim ama lan bu ne, ne oldu şimdi diyerek kaldım. hakkaten ne oldu öyle ?

tanım: netflix dizisi.
    izle unut tarzı ama lütfen biri bana sonunu bir daha izah etsin.
  • 4. bölümüne kadar dayanabildiğim boş dizi.
  • garip bir diziydi bence. ilk bölümünü rastgele açıp izledim. sonuna kadar bir bok olmadı. en son sahne beni diğer bölüme sürükledi. ikinci bölümde aynı şey falan derken. üçten sonra bişey hissetmeden izledim. sadece izledim. bir şeyler bekledim. diğer bölüme olacak diye diye bi bok olmadı. kendini izlettirdi bana bir şey katmadı. çerezlik dizi. çöp değil bence ama iyi de değil.

ayrıca çok boşluk var hikayede karakterlerin geçmişleri yok. keşke daha çok üzerinde durulsaydı. elime kağıt kalem alsam daha çok şey çıkarırım gibi geliyor.

sevdim bu diziyi ama tam olarak neyini sevdiğimi bilmiyorum. ilk sözümle bitireceğim. garip bir diziydi. 7.5-7 falan. düşünürsem biraz daha not kırmaya devam ederim. lol
hesabın var mı? giriş yap