• çok eğlenceli bulduğum twitter hesabı.

buradan bakabilirsiniz

edit: takip ediliyoruz
  • herşeyi yoğurtlayarak yiyen birisi
  • galerideki foto ve gariban bir anadolu çocuğu muhabbeti cidden baydı. hayır her gün, istisnasız her gün aynı tweetlerin neyini beğeniyor insanlar anlamıyorum. yaratıcı da bi arkadaş hani güldüğüm tweetleri de yok değil ama yeter be oç.
  • olum burda bile kurgu. arzsız gariban ibnenin teki.
  • gün gelecek saat 21:00 olacak ve sen o yoğurt fotoğrafını atamayacaksın... ve bu artık sen yaşamıyor olduğun için değil, vazgeçtiğin için olacak... herkes bir gün vazgeçer.

tutmayan tivitlerini silen bir ilgi budalası troll olduğunu da eklemeden geçmeyelim. garibanlığın ekmeğini bunun kadar kimse yememiştir.
  • bin tane tweet atar, bir tanesi tutar onu da her gün spamler. mizahı da zekası da düşüktür ama soytarılığı kendini kurtarır. inandığı destanlara laf söyletmez, popülisttir. yanlış bir şey söylerse anında dalgaya vurur çünkü bir düşünce sistemi yoktur.
  • anadolu cocugudur, yoğurdu sever. ben de cok severim yoğurdu kardeşim. bir gün yoğurdu yerken yanında süt iç tavsiye ederim.
  • sürekli aynı twitleri atar altında mutlaka bir oğuzhan bonaparte twiti bulunur ve yine aynı olarak "yeteeeerr imdaaaat 1555..." yazar. kurgucu tayfanın yönetim kurulu üyesi
  • ilk çıktığı zamanı bilenler bilir, demarke tweetleri altında beşiktaşlı yorumlarıyla etkileşim kasıyordu. ha ben de beşiktaşlı halimle pis pis sırıtarak okuyordum gayet orası ayrı. hatta birkaç kez de kapattılar bunun hesabı. sonra sanırım anladı ki futboldan çok da fazla ekmek çıkmıyor, demarke sevdasını bırakıp rutin geyiklere döndü.
  • beşiktaşlıdır,garibandır,anadolu çocuğudur,yoğurda sevdalıdır.
hesabın var mı? giriş yap