• (bkz: yav he he)

kilosu 30 tl olan domatesin kırmızısı,
    kutusu 35 tl olan küp şekerin beyazı,
    tanesi 25 tl olan avakadonun yeşili,
    kilosu 35 tl olan patlıcanın eflatunu,
    kilosu 40 tl olan muzun sarısı.
    kilosu 30 tl olan kapya biberin bordosu,
    kilosu 125 tl olan yaban merisinin laciverdi,
  • çok güzel. hayırlı olur inşallah memlekete.
  • bogg'un laciverti yok mu?

edit: millet. özelden küfür etmek için enerjinizi ve vaktinizi harcamayın boşuna. anında siliyorum mesajınızı. küfür ederek beni kızdıracağınızı düşünecek kadar ahmak mısınız? yahu, siz kimsiniz ki? sizi ciddiye alıyor muyum da küfrünüze bozulabileyim? benim için bir anlık nickten ibaretsiniz. 5 dk sonra hatırlamam bile. ayrıca kendimce bir kelime oyunu yaptım, eğlendim diye chp'li olmuyorum. kılışdaroğlu'nu günahım kadar sevmem, bir zik başaracığını da düşünmüyorum. anca böyle safsatalar ile takılın durun. size üzerinizdeki akıl tutulmasını atlatmanız için şifa diliyorum. ülkenin her tarafı, tüm kurumları satılmışken, enflasyon yüzünden nefesiniz kokacak hale gelmişken, sarayda 1500 tane ampul boş yere elektrik harcarken oturup da togg'u alkışlamak, "çıkar cebindeki telefonu" dayılarından farklı bir şey değildir. kendinize bunu yakıştırıyorsanız siz bilirsiniz. koskoca tarım ülkesi olarak 1 tane ürün bile üretemiyorsunuz, neyin arabası alla-sen?
  • umarım her renginden birer tane alırsın dostum.

yani alabilir misin?

bakayım..

bence alamazsın.
  • inşallah renklerden sonra modellerinide çıkarırlar.
  • renkler yerli ve milli en azından. *
  • kırmızı, lacivert, siyah, beyaz vs. ancak bu kadar güzel anlatılabilirdi. büyük bir alkışı hak edi... şaka lan, bildiğin renkler işte çok anlam yüklemeye gerek yok şu aşamada. togg'u destekleyen biri olarak, arabayı yollarda görelim de renklerine sonra şiirler yazarız diyorum. eyyorlamam bu kadar.
  • güzeller.
    kapadokya rengini çok beğendim.
  • arabanın renginden nasıl bir muhalefet karinesi çıkaracaklar acaba? yazın da okuyalım.
hesabın var mı? giriş yap