şükela:  tümü | bugün
275 entry daha
 • bu talk show olayı bırakılmalı ve tamamen eski formata dönülmeli diye düşündüğüm program.

  tolga çevik talk showu da idare ediyor ama sorun gelen ünlülerin ortama uyum sağlayamaması. cem yılmaz hariç, o da komedyen olduğu için.

  ünlüler yine konuk oyuncu olarak katılmalılar eskisi gibi.
 • ilk defa bu bölümü izliyorum ve güzel gidiyor.

  zorla gülmek istemeyen ve popüler olanı eleştirmenin cool sayıldığı zamanlarda yapılan eleştirileri çok da ciddiye almamak lazım.

  tolga çevik'in de dediği gibi tv'den bedavaya izlemek varken bilet alıp canlı izleyen seyirciler olduğu sürece de devam edecektir.

  trt zamanlarından beri çok sık olmasa da takip eden biri olarak bu programın bize kattığı en muhteşem şeyin piyanist özer atik abimiz olduğunu belirtmek isterim. kendisi türkiye'nin en iyi iki üç sesinden biridir, şarkıları muhteşemdir.

  edit: ayrıca star tv zamanlarındaki formata geri dönülmesi gerektiğini düşünüyorum. yönetmenin vıcık vıcık bağırmadığı ve salak manyak gibi kelimeleri daha az kullandığı zamanlar muhteşemdi. ayrıca sarp da geri dönmeli.

  ahan da sarp geldi.
 • lara isimli seyircinin titanik skecinden sonra geleceğin hande soral'ı gibi ünlü olacağını tahmin ettiren program.

  demedi denmesin.
 • eskisi gibi boş ve tolga çeviğin rahatça hareket edebileceği bir sahne olsa güzel olurdu. talkshow konsepti için dekorlar lazım ama abartılmış, çok kalabalık bir sahne var.

  şuan küçücük bir alanda oynanıyor. boom olayı da eklenince sahnede her şey birbirine girmiş.
 • turkiyede kultur sanat cok ust duzey oldugu icin bok atiyorsunuz biliyorum.

  lan oglum insanlar guldur guldur adinda komik oldugu sanilan programlari izleyip oradaki kalitesiz esprilere gulmeye calisiyor memlekette adam akilli komedyen kalmamis kapasitesi olanlar asiri muhafazakar filtrelere takilmis siz bunun neyini elestiriyorsunuz.

  adam bi sey uretmis bu ulkede olanin en iyisi bu idare edin adamin canini sikmayin. oyle cok da kotu degil. ego sahibi olmayan tiyatral yetenegi olan konuklarla programlar cok daha eglenceli gececektir. ben iyi buldum acikcasi oyle bok atildigi kadar kotu degil. bir de su +13 yazisina takildim simdiye kadar +13 luk bi sey de goremedim. hayirdir sebep tolganin sort giymesi falan mi? boyle bir genel izleyiciye hitap eden bir programi bile +13 diye filtreliyorlar boyle ortamda bu adamlar nasil komedi yapacak? sonra da gelin elestirin.
 • programı aşağıya çeken yönetmene(fırat doğu parlak) birileri davranış bozukluğu hastalığını ekrana taşıyarak toplumda yetişkin olmak için aday olan çocuklarımıza ve ideal yetişkin olmak isteyenlere lan,manyak, salak,pislik, aptal ve gerizekalı kelimelerini sık sık kullanarak,sürekli bağırma modunda konuşarak (ilginçlik yaptığını çok rağbet gördüğünü zannediyor herhalde) nasıl büyük zararlar verdiğini anlatmıyor mu acaba?hadi onu da geçtim,bir prodüksiyonun üretim aşamasından önce bile bir çok kontrol noktasından geçmesi lazım bu ülkede birilerine bir kere meşhur(ünlü)olduktan sonra her konuda bu kadar sınırsız prim verilmesini gerçekten algılayamıyorum.o kadar çok sorgulanması gereken parametre var ki tolga çevik bu olumsuz durumun hala farkında değil mi acaba?kendi markasının değerinin de bu şahıs tarafından aşağıya çekildiğini algılayamıyor mu? rtük kurumumuz bu ahlak sorgulamasını bu program için çalıştırmıyor mu?yönetemiyorsanız ben yönetmeye talibim.bu nasıl iştir?
 • sahneye aldığı yardımcı oyuncuya bir adet yaka mikrofonu takmaktan aciz yapım. boom'u tutan arkadaş arkada öldü bitti. o elindeki demir çubuğu oyun boyunca tutacak sanırım.

  tebrikler
 • lara’nın yüzü çok hoş geldi bana.
 • çağla şikel'in konuk olarak katılıp oturduktan sonra telefonla oynadığı program. çok şık.
 • o değil de sarp'ın gelmesi çok mutlu etti. umarım devamlı olur.
196 entry daha