262 entry daha
  • ilk defa bu bölümü izliyorum ve güzel gidiyor.

zorla gülmek istemeyen ve popüler olanı eleştirmenin cool sayıldığı zamanlarda yapılan eleştirileri çok da ciddiye almamak lazım.

tolga çevik'in de dediği gibi tv'den bedavaya izlemek varken bilet alıp canlı izleyen seyirciler olduğu sürece de devam edecektir.

trt zamanlarından beri çok sık olmasa da takip eden biri olarak bu programın bize kattığı en muhteşem şeyin piyanist özer atik abimiz olduğunu belirtmek isterim. kendisi türkiye'nin en iyi iki üç sesinden biridir, şarkıları muhteşemdir.

edit: ayrıca star tv zamanlarındaki formata geri dönülmesi gerektiğini düşünüyorum. yönetmenin vıcık vıcık bağırmadığı ve salak manyak gibi kelimeleri daha az kullandığı zamanlar muhteşemdi. ayrıca sarp da geri dönmeli.

ahan da sarp geldi.
  • eski formatı daha iyi olan programdır.
    (bkz: arkadaşım hoşgeldin)
    (bkz: komedi dükkanı)
    (bkz: müdür ne'aptın)
  • turkiyede kultur sanat cok ust duzey oldugu icin bok atiyorsunuz biliyorum.

lan oglum insanlar guldur guldur adinda komik oldugu sanilan programlari izleyip oradaki kalitesiz esprilere gulmeye calisiyor memlekette adam akilli komedyen kalmamis kapasitesi olanlar asiri muhafazakar filtrelere takilmis siz bunun neyini elestiriyorsunuz.

adam bi sey uretmis bu ulkede olanin en iyisi bu idare edin adamin canini sikmayin. oyle cok da kotu degil. ego sahibi olmayan tiyatral yetenegi olan konuklarla programlar cok daha eglenceli gececektir. ben iyi buldum acikcasi oyle bok atildigi kadar kotu degil. bir de su +13 yazisina takildim simdiye kadar +13 luk bi sey de goremedim. hayirdir sebep tolganin sort giymesi falan mi? boyle bir genel izleyiciye hitap eden bir programi bile +13 diye filtreliyorlar boyle ortamda bu adamlar nasil komedi yapacak? sonra da gelin elestirin.
  • programı aşağıya çeken yönetmene(fırat doğu parlak) birileri davranış bozukluğu hastalığını ekrana taşıyarak toplumda yetişkin olmak için aday olan çocuklarımıza ve ideal yetişkin olmak isteyenlere lan,manyak, salak,pislik, aptal ve gerizekalı kelimelerini sık sık kullanarak,sürekli bağırma modunda konuşarak (ilginçlik yaptığını çok rağbet gördüğünü zannediyor herhalde) nasıl büyük zararlar verdiğini anlatmıyor mu acaba?hadi onu da geçtim,bir prodüksiyonun üretim aşamasından önce bile bir çok kontrol noktasından geçmesi lazım bu ülkede birilerine bir kere meşhur(ünlü)olduktan sonra her konuda bu kadar sınırsız prim verilmesini gerçekten algılayamıyorum.o kadar çok sorgulanması gereken parametre var ki tolga çevik bu olumsuz durumun hala farkında değil mi acaba?kendi markasının değerinin de bu şahıs tarafından aşağıya çekildiğini algılayamıyor mu? rtük kurumumuz bu ahlak sorgulamasını bu program için çalıştırmıyor mu?yönetemiyorsanız ben yönetmeye talibim.bu nasıl iştir?
  • lara’nın yüzü çok hoş geldi bana.
  • çağla şikel'in konuk olarak katılıp oturduktan sonra telefonla oynadığı program. çok şık.
  • 2. yarısı çok iyiydi. sarp reyizin geri dönüşü mükemmel oldu.

ilk kısmı hiç beğenmiyorum. keşke tamamen eskisi gibi olsaydı.
  • programa seyirci olarak giden güzel hatunlar veya yakışıklı oğlanlar cesaret edipte sahneye çıkıp biraz da oyunculuk kasarlarsa yollarını bulurlar. bu konuda programın müthiş potansiyeli var.
  • doğrusunu isterseniz özlemiştik tolga çevik ve programını tabi biraz show olayına girmişler değişiklik olsun diye fena da gitmiyor gibi fakat sıkıntı oyunun süresinin konuklardan daha az olması. ayrıca bu akşam sarpı gördüm acayip mutlu oldum adamın boş boş bakışları salak gibi duruşu baya komik zaten elimizde başka doğru dürüst komedi programı yok.
  • 13+ olduğu halde çocukların gelişimini etkilediği iddia edilen yapım. çocuklarına izletmeyeceksin aşırı duyarlı ebeveyn kardeş. eline tableti verip youtube bataklığına gömdüğünüz çocuklar bu programdan terbiye bile alır.
260 entry daha
hesabın var mı? giriş yap