• az önce kanal d ana haber'de bir muhabirin konuyla ilgili sorular sorduğu köylülerin rahatlığını görünce delirdim. aklımı oynattım.

sakince onu namus davasına şu öldürdü. namussuzluk yaptığı için taziye olmaz. gibi cümleler etmişler. ve bunları söylerken o kadar rahatlar ki insanın kanı donuyor.

2 amca çocuğu iple boğarak öldürmüşler ve bir kuyuya atmışlar zavallı kızı.

ben var ya. neyse. ne desem çok hafif kaçacak.
  • her zamanki gibi başrolde akrabalar yardımcı oyuncularda ise namus var, ölen kadın mı o sadece figüran zavallı bebek ise kaybolan vicdan.
    çakma hümanist, yılmaz kadın hakları savunucusu sözlük yazarlarının ilgisine haiz olmamış vahşet.
  • tek kelime ile ifade edecek olursak; vahşettir. bunu yapabilene insan demek doğru olmaz. bu olayın üstünü namus, töre cinayeti diyerek örtmek olmaz. oradakilerin ruh sağlığından şüphe eder haldeyim.
  • çok akıllı, çok ahlaklı adamların namus anlayışlarının kaçınılmaz sonucu.

şimdi o ak pak olmuş, tertemiz namuslarıyla yaşasınlar yaşayabiliyorlarsa.

http://anitsayac.com/
  • bu olay ve beraberinde yaşanan bir çok olayda asıl üzücü olan nokta, bir kadının hala hülooooğğğ diyebilmesidir. hüloğğğdan kasıt burada sahte islam kuralları adı altında kadınların köleleştirilmesi, cinsel objeler olarak görülmesidir. bir kadın tüm bu yaşananlardan sonra hala kalkıp şeriat, töre, namahrem vb. argümanları savunuyorsa ben işte en çok ona acıyorum.
  • aklima guldunya toren icin yapilan mektup yarismasinda birinci olan mektubu getirmistir. bu mahluklar sadece cahil degil ayni zamanda kotu kalpli. bunlar okusa daha kotu olurlar.
  • kadın olmasına, hamile olmasına gelene kadar, bu bir candır. töreniz yerin dibine batsın. hani allah'tan başkası alamazdı, allah'ın verdiği canı. cezalandıran ve bağışlayan sadece yaradan değil mi? nasıl çürümüş bir yüreğiniz var?
hesabın var mı? giriş yap