• oyunculuğu çok da iyi olmayan çok güzel kadın. nedense güzelliğini derecelendirmek için askerlik fotoğrafı üzerinden incelemeler yapanlar olmuş.
  • hay ağzını öpeyim bacım diyorum ilk entry sahibine. güzelliği kesinlikle abartılan oyuncu.

şimdi kadına çirkin diyemem, kaşı gözü düzgün, boyu posu yerinde. ama albenisi yok, soğuk, sevimli değil kesinlikle. güzellik de bir bütün bence, bunlar olmadan güzel gelmiyor bana. oyunculuğu da donuk. eskiden cansu dere de böyle gelirdi ama oyunculuğu oldukça gelişti onun, bu kadın her rolünde aynı donuk insan. kibirli, mesafeli, tepeden bakan bir hal var. ayrıca sanki bunun oynadığı tek bir karakter var, her diziye konuk oluyor.

kıskanmakla falan alakası yok, güzel bulduğum çok insan var. oyunculuğu iyi olmasa da elçin sangu su gibi kadın, eda eceöyle. ama bu kadın benim ne güzel bir kadın diyeceğim biri değil.
  • defalarca gördüm, saniyelerce bakışmışlığımız var (muhtemelen ayıp olmasın diye selam vermek için), gerçekten albenisi olmayan hoş bi kadın.
  • duruşu ve elektriği güzel ya da aura mi diyeyim bilmiyorum kadında bir charm var güzel bulur bulmazsin zaten güzellik göreceli bir şey hanımefendiye karizma var ve fiziği de hoş. yuruyedur tuba annem de beni sana benzetiyor xkjxj( alakamız yok belki gözler ve yüz yapısı biraz)
  • çemberimde gül oyadan beri severek takip ettiğim oyuncu
  • esasında güzelliğinde ekstra bir numara yok hatta yakın çekimde yüz hatları rahatsız edici bile olabiliyor ama beğenilmesinin nedeni kadının baştan aşağı kuğu zarafetinde olması. her bir uzvu ile uyum içinde bir güzellik.

oyunculuğu kötü şimdi doğruya doğru.
    babası kariyerinde etkin o da bir gerçek.
  • ben yeni birisiyle tanışınca o kişiye 10 puan veririm. sonra kendisi kaç puan kaybederse kaybeder. yani pozitif bir insanım. insanlara inanıyorum.

tuba ile 2001'de henüz 19 yaşındayken tanıştım. benim kankayla çıkıyorlardı.
    (evet o yıllarda çıkma vardı.)
    kendisi bir saat içinde 1 puana düşmeyi becerdi. ki hayatımda ne insanlarla tanıştım, 4 altına düşmeyi beceremediler.
    ben onu tubanın küçük olmasına bağladım hep. kendisini de daha sonra pek takip etmedim.
    sonra kendisini ibrahim selim'in programında izledim. allahım bir insan bu kadar değişmez.
    hani size söylediklerini tarttığı için donukmuş gibi geliyor ya... yok anam kişiliği o. arkadaşlarına da aynı. sanki duvarla konuşuyorsun.
    ibrahim soğukluğu kırmak için kırk takla attı ama nafile. saçma ciddi ve gergin bir program oldu.
  • insta'da kahve ,çay artık ne içiyorsa coffe mug ile zoomladığı o muhteşem gözleri için onu ekledim.hem yaşıtım , hem de gözlerinin içinde kaybolduğum kadar güzel gözleri var ki; o da bunun farkında insta da goodwill görevi dışında gözleri dışında bir şey paylaşmıyor ..
    oyunculuğu vb. pek izlemedim ama bana göre güzellikte herkesi sollar.ayrıca karşıma gelse o gözlerin içine saatlerce bakarım,o derece güzel gözleri var.bu da benim yeni yıl dileğim olsun.........
  • çemberimde gül oya'da bir gördüm, o gün bugündür "güzel" tanımımdır bu hanımefendi. asi'deki haline de bayılırım o kemerlere, çizmelere rağmen. * çok güzel ve zarif biri.
  • medyada çıkan haberlere göre sonradan girdiği sefirin kızı dizisi için 3 milyon tl transfer ücreti ve bölüm başı 200.000 tl alacak olan ünlü. evet, çok güzel bir kadın ama bu yeteneksizlikle trilyonları götürmesi insanın kanına dokunuyor. hülya avşar bile yanında meryl streep kalır, o derece! siz hâlâ öğretmen maaşı bu kadar, doktor maaşı şu kadar diye sabahtan akşama kadar ezik ezik entry girin. ülkedeki asıl gelir adaletsizliğini göremeyecek kadar gerizekâlısınız demek ki.
hesabın var mı? giriş yap