• makale demeye bin şahit isteyen yazı örneği.

amca evrimi baştan yanlış anlamış, nitekim tübitak'tan evrimi savunmasını bekleyemezdik zaten.

yazarını google'a sorduğumda karşılaştığım fotograflarsa beni şaşırtmadı.
  • (bkz: adem tatlı) adındaki islamist bir adamın zırvalarıdır.

(bkz: #39546224)

edit: üstteki bkz ile bu adem aynı kişi olmayabilir imiş, hepsi akpli, hepsi bıyıklı ve hepsi moron, ayırt da edemiyoruz artık.

ayrıca yayınlarından bazıları şunlardır:

din kültürü ve ahlak bilgisi (komisyon kitabı. editörlük ve bölüm yazarı, 2.baskı, 2017)

islam-ı, ıı,ııı, ıv (komisyon kitabı. editörlük ve bölüm yazarı, 2008)

bediüzzaman said nursi'nin tesbitleri ışığında millî ve manevî problemlerimizin hal çareleri (makale yazarı, 1992).
  • keşke her kalemi olan makale yazmasa dedirten.
  • "bazısı şunu der, bazısı bunu der oysa evrim ispat edilememiştir"
    çok bilgilendirici bir yazı,
    tanrıyı göster dersen " o görünmez ama her yerde" der ve sıyrılır, işte mevzu onun için bu kadar
  • bundan makale değil olsa olsa hikaye olur. oldukça teolojik temellere dayalı, bilimsellikle alakası olmayan bir yazımsı.
  • okurken cidden aglayasim geldi.
    bu cahiller birseye saldiracak ama 1kez okuyup saldirayim demiyor.
    adam saniyorki darwin tanri yoksa ne var diye yola cikmis bunlari dusunmus.
    yani gordugum belki 10. dinci makalesi,videosu evrim hakkinda. hepsi birbirinden utanc verici. birkez bile bakmamis. bu teoriyi bulan savunanlar sanki, baslangicta dur bakalim din yoksa ne var demis gibi dusunuyor.
    ha bir de bu teori bu kadar kotuyse bati 200senedir biyoloji, kimya her alanda ilerlerken bu hatali islere bulasmayan siz mubarekler neden bu haldesiniz.
  • darwin'ini mezarında ters döndüren makale olmuştur.*
    son zamanlarda okuduğum en komik hikayelerden. hikaye evet.
  • cühelalık ilk cümleden belli oluyor. o dediğin evrim demek değil, (bkz: abiyogenez) cahil. gerisini okumadım. hem evülsiyon ne yahu güzel bir türkçe karşılığı varken? tübit-ak…

ek: yahu göz ucuyla biraz baktım makalede ortaya bir yere, baktığım cümle de yanlış. adam tür nedir onu da bilmiyor. off…
hesabın var mı? giriş yap