• got the club goin' up, on a tuesday
    got your girl in the cut and she choosey
    club goin' up, on a tuesday

gibi efsane sozleri barındıran uber burak yeter parcası.
  • yalnız bu kadar güzel kızı nerden bulduklarını merak ediyorum. bir de şu var ki, eğer ki bu klip abd'li bir şarkıcıya ait olsaydı, içerisinde muhakkak siyahi bi kadın da olurdu, bunlar ise tamamen beyaz, avrupalılardan ibaret.
  • tam bir salı günü şarkısı :)

mahmut orhan bir de burak yeter! neler oluyor turkiye'de.

çok basarili !
  • tovbe bismillah hic mi sıkılmaz insan dinlerken, dedirten şarkıdır. epeydir power fm'de işyerinde fonda çalarken duyuyordum. kimdir nedir fln deyip araştırınca, aa ismi burak yeter la, 'asın bayraklari' nidası atmaya basladim.

çok guzel bir şarkı, çok!
  • avusturya radyolarinda bile burak yeter versiyonunun gunde en az 4-5 kere caldigi sarkidir.
  • ingilizce, salı.
    ismini iskandinav mitolojisinde 'savaş ve zafer tanrısı' olarak bilinen tiw'den alır. tiw's day. tiw'in günü.
  • burak yeter versiyonu ateş eden şarkı.

(bkz: club going up)
  • burak yeter'in tipini gördüğünüz anda türk olduğunu bağırıyor. klip fena değil, hatunlar güzel ama. şarkı da fena değil, bayağı hit olacak gibi duruyor. şimdiden 126 milyon izlenmiş bile. ayrıca burakyetervevo youtube kanalındaki klibin altına ispanyollar "chuki" yazarak spam atmışlar resmen, amaçları trollemek mi çözemedim.

bir de youtube yorumlarında da gördüm, buraya da yazılmış şarkının orjinali drake ve makonnen'den diye. iki satır söz dışında şarkıların hiçbir alakaları yok, yani ortada bir remix/sample durumu söz konusu değil. sözlerin okunuş şekilleri bile birbirinden alakasız, vurgular bile farklı.

bence güzel şarkı, biraz basit ama dinleniyor işte.

edit: imla
  • radyoda her denk gelişimde bayıldığım, burak yeter'in olduğunu öğrenip yaz esintili klibini görünce daha da sevdiğim şarkı. 1-2 hafta önce youtube'daki klibi altında neredeyse yalnızca türklere ait yorumlar varken bugün itibariyle dünyaya açılıp 2017'ye damgasını vuracağını düşündüğümdür.
  • klibinde aynalı koridorda, burak yeter'in utandıran dans hareketleri yaptığı görüntüler, yıldız tilbe feat burak yeter - oynat (remix) klibindekilerle bire bir aynı.

aha kanıtı;
    tuesday
    oynat
hesabın var mı? giriş yap