• 20 senedir bir bitmedi şu geyik.

buna inanan insanlar, haarp falan gerçek sanan insanlar oluyor. çok şey etmemek lazım.

tanım: 20 senedir bitmeyen geyik.
  • verilen linklerdeki haberlerde dahi ölüm döşeğindeki polisin resminin sahte olduğu belirtildiğine göre düzmece olan şeyin bizzat bu komplo teorisi olduğudur.

bu çağda iyi para yaptı bu komplolar. sağlamlık konusunda link verirken dikkat etmeli, iyi okumalı.
  • başlığı görünce ekşisözlük yazarlarından birinin sözlükten atılmasının aslında düzmece olduğunu sandım. çok cahilim. keşke ölsem.
  • hoax olan haber.
    "ıs tupac shakur alive? while the rapper has been dead for years, a new conspiracy theory went viral on friday. reports said that a retired police officer on his deathbed claims he was paid $1.5 million to fake tupac’s death. but the story was apparently a hoax." (linki de kendisi vermis zaten, iki nolu link.)
  • kendi çalıp kendi oynayan yazar beyanı. abi çok komik yav. adam inana inana başlık açmış verdiği kaynaklarda, ispatlarda haberin viral ve yalan çıktığı yazıyor djdndmmf
  • ultra zenginliğe ulaşmış şöhreti dünyayı sarmış adam "tüm bu işlerden elini eteğini çekecek" diye polis departmanını filan bağlayıp böyle büyük bir kurmaca organize edecek. hayır, bu konu hep ilgimi çeker de içi bu kadar boş iddaa beklemiyordum. eskiden video filan oluyordu. tupac bilmem biyerde ortaya çıktı diye. peh konu çok laçkalaşmış.
  • elvis'in şu an baltalimanı taraflarında yaşadığı ve haliç'te her gün balık tuttuğu gerçeğiyle birleşince, bana doğru gibi gelen durum.

elbette ki ahmet kaya'nın da ölmediğine inanıyorum. gözden kaçmasın.

shaggy ise maalesef bu haberleri duyduğu zaman kalp krizi geçirip ölmüştü.
  • facebookta şöyle bir şey gördüm.
    tık
hesabın var mı? giriş yap