şükela:  tümü | bugün
  • (bkz: lağım kokusu)

kötü kokudur.

edit: kamil'lerin hemen sazan gibi atladığı mevzu. adam "yuaa ben doldurma gogu kullanmıyom" diye entry girmiş. vah vah.

türk erkeğinin yağır kokusunu duymak için illa bu mallarla beraber olmak gerektiğini sanıyor kamil'ler... yanınızdan bile geçince kokunuz esiyor, kokuşuklar. geç bir banyo yap burda sabahtan beri zırlayacağına.

(bkz: kamil'lerin sazan gibi atlayıp açıklama yapması)
  • erkek kadın diye ayırt edilmemesi gereken kokudur. kokan kokuyor hem de ne kokuyor, trake solunum biz de neden yok diye sorguluyor insan.
  • bir kamilll olarak doldurduğum başlıkta, ben daha yazmadan benim yazdığımı bilen insanların olması beni ürküttü.. uuu nerdesin??

(bkz: #33022497)
  • türk erkeği v2.'de düzeltilmiş bug'dır. yeni patchlerde şiir oku ve sabah kalkar kalkmaz günaydın mesajı at seçenekleri de bulunuyor.
  • (bkz: deodorant sürmek)

edit: tabii yazarımız, deodorant sıkmak olarak değiştirmiş entrysini. yahu daha türkçe'yi bilmiyorsun, türk erkeklerine bok atma çabasına giriyorsun ya, ne diyeyim sana? bir de kendince türk kızlarının adına konuşuyor kezboş. peeh. he canım he.
  • tüm ülkelerin erkeklerinden, o ülkenin nüfusuna göre genelleyebilecek bir örneklem oluşturacak kadar çok erkek koklamış birinin tespit ettiği kokudur.

artık o kadar erkeği koklayabilen birinin kokusu ne olur, o da küçük bir mümin latifesi olsun.
  • türklük'le, erkeklikle olduğundan çok, cehalet ile ilgili olan kokudur.cehaletin kokusudur.
  • 15 milyon türk kızının içine çeke çeke bitiremediği koku.
  • kokladıkça huzur ve güven veren kokudur. hangi kokuyu aldığın takıldığın kişiler ve bulunduğun ortamla alakalıdır. ayrıca pis bir kokuysa eğer kasıt, bunun da kadını erkeği olmaz.
  • onu bilmem ama ingilizler kadar iğrenç kokan bir millet tanımadım. tarif edilemeyen bir kokuya sahip oldukları düşünülürse türk erkeği hacı mis'i gibi kalıyor. tabi burada yazar gerçek hayatta ki tecrübelerini ekşi sözlüğe taşıdığı için konuyu kişisel olarak almak en mantıklısı diye düşünmekteyim.

bilemedim gari.