• sadece türk kadınlarının değil kadınların genel sorunu olan orgazm olamamayı türk kadınına indirgemeye çalışan başlık. bu başlığı okuyan hemcinslerim erkeklerin "henüz olamayanını görmedim", "erken boşalıyorsa zaar" vb yazdıklarını görünce eminim "hiçbir zaman anlayamayacaklar" diyorlardır.

orgazm olmak emek ister arkadaşlar. erkeklerin böyle bir sorunu yok. sok çıkar sok çıkar illa boşalıyorlar. erken ya da geç. erekte olduktan sonra ilişkiye girip de boşalamamış erkek asıl ben tanımıyorum. kadınların boşalması da hiç kolay bir şey değil. tabii ki makul bir süre ilişki olmalı (4dk değil yani) ama aynı zamanda kadının da pelvik kaslarını iyi kullanması lazım. öyle bacaklarını açıp yatınca orgazm olamıyorsun yani. türk kadını olsa olsa bunu yapmaya utanıyor olabilir, yoksa hiçbir kadın bir çaba harcamadan orgazm olamaz...
  • en önemli nedenleri erkeklerde çok sık rastlanan erken bosalma, ön sevişmeden bihaber olmak (5dakika öpüşmek kadını sekse hazirlamaz), cinselliğin verme-alma ekseninde yaşanıyor olması ve elbette içsellestirilen cinsel tabulardir.
    eğitim düzeyi çok yüksek kadınlar bile özgürce sevişmekte zorlanırlar, seksi başlatmak bile çoğu kadın için bir tabudur. seks erkek istediğinde yaşanacak bir görev gibi algılanır.
    keyif almak için kendini bırakmak gerekir, bu yemek için de böyledir, gezmek için de, seks için de..bir şey görev haline gelince alınacak keyif azalır.
    bu nedenle bizimki gibi kadının ikinci sınıf algılandığı, cinsel tabuları güçlü ve erkekleri erken boşalan toplumlarda kadınlarda anorgazmi sıktır.
  • daha doğduğu günden itibaren sevmenin, sevişmenin ayıp ve günah olarak öğretildiği yüce milletimde olması normal olandır.
  • farklı açıdan bakalım hadi;
    işi yapan erkek olduğunu düşünürsek bence başlığın adı "türk erkeklerinin kadınlarını orgazm edememesi" olmalı, ayrıca türkiyede 5 dkdan fazla sikini doğrultalbilen çok az erkek var. yani
    düşünmeden edemiyorum, haksızlık ediyoruz ya kadınlara.

tanım: katılmadığım tespit
  • üzgünüm ama erkeğin çabasına bağlı. hunharca tek amaca yönelen adamı o bile sallamıyor :))
    bize en iyi biz geliriz.
  • tabi tabi, tamamen ama tamamen erkeğin çabasına bağlı. başka ne olabilir ki??! yatacaksınız alta, erkek debelenecek yukarıda, ve yeterince debelenirse, sizi orgazma ulaştırmak şerefine ulaşabilir, hatta şirinleri bile görebilir.. erkeğin görevi zaten bu, sizi orgazma ulaştırmak. siz bu arada telefona candy crush falan oynayabilirsiniz.

size benden bir tavsiye ey kadınlar, iyi dinleyin bunu:

sevişen kadın orgazm olabilir ama sikilen kadın ulaşamaz. bence kendinizi siktirmeyin, sevişin (bkz: sevişmek). zira bir müddet sonra sizin gibi kadınları sikmek el sikmekten daha verimli olmuyor. size de kuku parmaklamak düşüyor.
  • erkeğin çabası da önemli olmak ile birlikte esas sorun kadının yaşadığı cinsellik sırasında beyninin alt kısımlarında huncarca "ayııııııp" "günaaaaaah" "piiis" diye bağıran yılların öğretilmişlikleridir.
  • haydar dümen üstadımız en güzelini söylemiş zamanında: soğuk kadın yoktur ateşini yakamayan erkek vardır

tamamını şuradan okuyabilirsiniz:
    http://www.posta.com.tr/…haydar-dumen-yazisi-232057
  • 24 yaşındayım, 11-12 kızla birlikte olmuşumdur şu yaşıma kadar. 10'u türk. hepsi de orgazma ulaştı. hem de birkaç kez.

ya erkekler beceriksiz ya da ben kadın konusunda şanslıyım.

bence kadınların orgazm'ı daha çok psikolojik. yani o an sevişmeyi istemesi, karşındakini arzulaması lazım. her şeyden önce rahat olması lazım. olay sadece fiziksel olarak beğenmekle alakalı değil yani. andan zevk alması gerekiyor. erkeği mutlu edeyim diye yapılan seks kadını orgazma ulaştırmıyor.

yani olayın en derinine inersek sıkıntı toplumsal normlardan kaynaklanıyor olabilir. kafasının bir köşesinde yaptığım yanlış, ya öğrenilirse, çok iyi yaparsam, zevk alırsam adım çıkar gibi şeyler olan kadın orgazma ulaşamıyor.
  • erkeğin tecrübesine bağlıdır.ilk önce kadına endekslenmeli, kadının orgazma ulaşması gerek.ondan sonra erkeğin kendini bırakması gerektir.kadınlarımız gayet orgazm olur, lakin işimi bitireyim götümü devireyim mantığı ile yaklaşan erkeklerimiz olduğu sürece iş zor.öyle ki aşkta olmaz, sonra ceylanımı vurmuşlar diye ağlamayın.
hesabın var mı? giriş yap