• 2 haftadır interneti baglayamayan, turktelekom altyapısını kullanmalarindan dolayı sorunun devamlı turktelekomdan kaynaklandığını söyleyen firma. uzak durun. almayın aldırmayın.
  • kendilerinden hizmet almanıza rağmen sizi devamlı turktelekom ile muhattap olmak zorunda bırakan firma.
  • tam 3 gündür internete giremiyorum. defalarca arıza kaydı açtım kimse önemsemiyor. resmen rezalet.

edit :4. gündeyim ve hala bekletiliyorum. resmen kepazelik.

5 gündür internet hizmeti vermeyen kurum hem magdur edip hep fatura öde diyecek.
  • 25.06.2020 de kapanan internet bağlantım açılan arıza kaydına rağmen günlerdir kapalı. kendileriyle sıkıntı yaşarsanız size süründürmek neymiş tam olarak yaşatırlar. şahsen daha ne kadar yaşatacaklar merak içindeyim. düzeltildiği zaman editleyeceğim.
  • uydunet'in ucube internet paketlerine göre inanılmaz değerli hizmet sunan bir isp. fakat ekstra bilgi olsun diye yazıyorum, türktelekom'un dandik altyapısını kullandıkları için ping yani gecikme uydunet'e kıyasla yaklaşık 10-15ms daha fazla.
  • yaklaşık olarak 2 senedir sorunsuz kullandığımız turk.net hattımız bu sabah itibariyle internet ışığı yanmıyor. arıza talep oluşturdum, çözümlenme tamamlandığında editleyeceğim.

açılış tarihi
    02.07.2020 11:21:32

edit:
    02.07.2020 16:15
    düzeldiğine dair sms geldi. ancak kullanıcı adı eşleşmedi uyarısı çıktı. tekrar arıza bildirim gönderdim, az önce müşteri hizmetlerinden aranarak port güncellemesi yapılarak hata da giderildi.

toplamda 6 saat 40 dk işlem tamamlandı.
  • kesinlikle bulaşılmaması gereken internet saglayıcı. kendi adıma kayıtlı iki tane aboneliğim bulunuyordu. bir tanesine artık ihtiyacım kalmadığı için iptal dilekçesi yolladım. dilekçeye girdiğim telefon ve abonelik numaraları kapattırmak istediğim hattımın numaralarıydı. dilekçedeki numaralara bakmayıp kafalarına göre kullandığım hattımı iptal etmişler. “ee ne var bunda? hata olmuş. iletişime geçer, çözersin.” diyebilirsiniz ama türknet’in “dahice” sisteminden dolayı anında ulaşmak mümkün değil. önce online yazıyorsunuz, gerekirse müşteri hizmetlerinden arıyorlar. çok açık bir hata olmasına rağmen internetim olmadan, geri dönüş yapmalarını bekliyorum.
  • kesinlikle uzak durun. bir çok firmayla çalıştım fakat bunlar kadar is yapamayanı görmedim.
  • aman aman uzak durun. kesinlikle yanıt alamazsınız. teknik servisi ve cagri merkezi filan yoktur. yazık oldu superonline hattımı iptal ettirdim. haram zikkim olsun harcadığım para ve zaman.
  • bazıları çok sıkıntı yaşıyor ama ben aşırı memnunum, keşke herkese aynı kaliteyi sunabilse. 2 yıldır sorunsuz kullanıyorum, zırt pırt hız artırıyorlar zaten. 16 mbit adslle başladım, 75 mbit vdsl oldu şimdi. tabii 10 lira fiyat farkıyla. yakında 100 mbite geçeriz herhalde, bir arkadaşı geçirdiler çünkü. enteresan ya, keşke herkes adam gibi internet hizmeti alabilse, 2020 yılındayız hala 20 yıl önceki sorunları yaşayanlar var. bu ayıp hepimizin.
hesabın var mı? giriş yap