• türk telekom'un, turkcell'deki salla kazan'a benzer olarak ürettiği, her perşembe ücretsiz internet, sms, dakika kazanabileceğiniz yeni özelliği. online işlemler uygulamasını güncelleyerek bu özelliği görebilir , her perşembe katılabilirsiniz.
  • perşembe günleri olması manidardır.*
  • sonunda türk telekom rakipleri gibi güzel bir kampanya yaptı. türk telekom'un daha güzel olmasının sebebi ise diğer operatörlere göre daha fazla hediye veriyor. az önce haftalık 2gb ve her yine 250dk verdi.
  • ‘sizi ve sülalenizi pazarlayabilir miyiz’ izinlerini vermeden yararlanılamayan kampanyadır.

o izinleri asla vermeyeceğiz, başka kapıya...

(bkz: kaşıkla verip kepçeyle geri almak)

https://s15.postimg.cc/…8990-52405_d728475.png?dl=1

[1]: bu izinleri verecek olan varsa, verilen izinlerin iptali bu kadar kolay olmayacak, hatırlatayım. iptal kısmında; toplu alınan izni, parça parça iptal ediyor operatörler.

[2]: “zaten izin vermesek de bilgilerimizi kullanıyorlar” diyenler, nasıl olsa ölecekleri için şimdiden en yakın köprüden atlasınlar. ‘tecavüz kaçınılmazsa zevk almaya bak’ mantığıyla yaşanmaz.
  • günlük 5gb internetimi aldım şuan onunla yazıyorum
  • geçen hafta internet paketimin bitmesi üzerine yeni paket alayım diye girdiğim uygulamada şans eseri keşfettiğim mükemmel kampanya. kazıklanarak paket alacaktım 2gb interneti hediye etti şimdi o da bitti yine girdim yine 2gb internet verdi. ne yapıyorsun türk telekom bey alışık değiliz şımartıyorsunuz
  • 30 gb haftalık kazandığım hediye sistemi. şaka gibi.
  • zırt pırt dakika veren kampanya. 2000 li yıllarda olsam buna çok sevinirdim ama yıl olmuş 2018 amk zaten 1000 dk heryöne bilmem kaç bin dk grup içi hakkım varken dakikayı napayım ben sayın türk telekom?

hiç yoktan güzel kampanyadır.
  • son günlerde bi görünen bi kaybolan kampanyadır hâlâ karar veremediler sanırım
  • her perşembe olması gerekirken bende kafasına göre çıkan özellik. başlarda bol bol internet verirken artık sadece dakika çıkmaya başladı.
hesabın var mı? giriş yap