şükela:  tümü | bugün
  • evet arkadaşlar düşündüm taşındım türkiye'deki insanların ter kokmasının sebebini buldum:

"seks" ya da "sekssizlik" diyelim.

seks yapamayan kişi zamanla daha da kızgınlaşıyor, kızgınlaşan kişi de kokusu ile kızgınlaştığını çiftleşmeye hazır olduğunu belli ediyor aslında. modern canlılar gibi davransak da aslında birer hayvan olduğumuzu unuttuğumuz için böyle sorunları anlayamıyoruz.

nasıl ki diğer hayvanlar da kızgınlaştığını bir şekilde belli ediyorsa (kafanın kızarması, makat kızarması vb gibi.) insanlarda da çiftleşmeye hazır olunduğu kokudan anlaşılabilir diye düşünüyorum.

ülkenin de çok büyük kısmı seks yapamadığı için daha da azıyor azdıkça kokuyor, koktukça azıyor. kısır döngüye giriyor.

pislikten yıkanmayıp da kokanları dahil etmiyorum ama dışarıdan bir içim su gözüken pelinsunaz'ın bok gibi ter kokmasını anlamaya çalışıyorum.

görüldüğü üzere her şeyin sebebi sexs...

ar yu kola?
  • (bkz: yıkanmamak)
    (bkz: paklanmamak)
  • şu nesnenin kullanılmamasıdır.
    bu sıcakta istersen günde 10 kere duş al, sürekli terliyorsan ve bunu sürmezsen kokarsın kardeşim.
    terlemeyen, terlese de kokmayanlara sözüm yok.
    (bkz: deotak)
  • sıcak değil ama nemdir.
  • kokusu giderici materyallerin kullanılmaması; temizlik alışkanlığının olmaması yaninda, beslenme alışkanlıkları ve su tüketiminin az olması gibi yan sebeplerin az da olsa etkisinin olduğu durumdur.

yıkanma eylemini vücut temizliği yapmadan saç yıkamaktan ibaret sananların da katkısı vardır.

bazı insanların ter kokusu metabolizmaları sebebiyle diğerlerine göre baskın olmasına sebep veriyormuş diye de okumuştum bir ara.

ter kokusu kabustur sözlük.
  • rte: milli geliri arttirdik millet artik pastirma yiyor. su kokuya bak be! eyy masallah!

(bkz: yersen)

tabii ki de deodorant kullanmamanin sonucudur.
  • türk toplumunun özgüveniyle batıyı kıskandırmak istemesi sonucunda vuku bulmuş sebeplerdir. şaka şaka türk toplumunun kişisel bakımın k'sinden bir haber olması kaynaklıdır. bir ortadoğululuk göstergesi, çöl maymunluğu semptomudur kokmak. imkanı olduğu halde kokuşmuşluğu seçenlerden bahsediyorum imkansızlıklardan ötürü sokaklara düşmüş kader mahkumlarından değil. ve imkanı olanlara da esasen doğrudan git kendini pakla demiyorum, böyle bir yetkim de yok zaten. ama eğer benimle aynı toplu taşımayı kullanıyor, aynı iş yerinde çalışıyor yahut aynı sınıfta ders görüyorsan, beni o iğrenç kokunun yok edici etkilerine maruz bırakmak zorunda değilsin aq. iğreniyorum.

ayrıca başlığı açan yazar arkadaşın seks tespitine katılıyorum diğer yandan... vucut, sekssizliğin mental ve fiziksel bünyede yarattığı deformasyon sebebiyle terlemek suretiyle alarm veriyor kullanıcısına, bunu yorumlamak ise tabiatla konuşabilmiş insanların yeteneklerine düşüyor aslında.
  • koltuk altındaki bakteriler, arabistan sıcakları, klimasızlık ve kalitesiz deodorantlardır.
  • polyester kıyafet kullanmak, her gün duş almamak, deodorant yerine parfüme abanmak.
    pamuklu ya da keten giyebilse keşke herkes, ama polyester kıyafetlerin maliyeti daha düşük olduğu için giyim sektörünün bir numaralı tercihi.
    ha çöp poşeti giymişsin ha polyester.