• yogun is temposu icinde calisanlar icin ucak aslinda mabet gibidir. zira ne telefon ceker, ne de e-maille huzursuz edilebilirsiniz. iste bu nedenle ucaga binilen ve inilen anlar arasinda sikisip kalmis o bir kac huzurlu dakikada kafanizi dinlersiniz. musteriler/muvekiller aramadan, patron soru sormadan... oh... ama bu tur isguzar havayollari da vardir. aman da hizmet vereyim, yerdekinden farki kalmasin havadaki hayatin. iste bu adim havada tadin tuzun kalmayacaginin gostergesidir. ne yazik...
  • çin üzerinden geçerken kapanır.
  • an itibariyle thy new york istanbul uçuşu sırasında test etmekte olduğum hede. performansı beklentimin üzerinde çıktı. okyanus üzerinde uçarken sözlüğe entry girebilmek güzelmiş. du' bakiim acaba yasaklı sitelere de girilebiliyor mu?*

edit: wikipedia'ya giremedim. ttnet okyanus üzerinde bile memleketteki yasaklara uyuyor. kendilerini takdir ederken, aynı zamanda allah belalarını versin diyorum.
  • new york a gelirken thy'de ücretsiz olarak kullandığım süper olay, ayrıca bu satırları da american airlines'ın new york - miami uçuşundan yazıyorum. thy'nin aksine 3 saati 7$.
  • su anda laden frankfurta giderken laptopumu acar acmaz haberdar olup beni 1saati 10dolara 54.0mbps hizla internete baglayan lufthansa nin super bulusu
  • daha önce neden denemediğimi düşündüğüm uygulama. müthiş bir şey. thy bu hizmeti ücretsiz (limitli) veriyor üstelik. çok da hızlı. hatta konum atmak şahane. uzun yolculuklar çok daha zevkli geçer böyle.
  • business class yurtdışı seyahatlerinde bazı havayolu firmalarının sunduğu hizmet.
  • lufthansa nin su anda hali hazirda kullanilan hizmetidir bu.. ucus suresinin uzunluguna gore fiyatlandirma yapilmaktadir.. eger ben sadece internette bir arkadasa bakip cikicam derseniz az miktarda bir sabit ucretin uzerine dakika basi ucretlendirirler baglantizi.. baglantinin wireless oldugunu soylemeye gerek var mi bilmiyorum.. su anda san francisco - munih ucuslarinda mevcut mesela..
  • an itibariyle speedtest verilerine göre 7 mbit hız sağlayan thy servisi.
  • bağlantısı 2g'dir. ab komisyonu ile artık on bin feet yükseklikte 3g ve 4g kullanımına izin verilecek.
hesabın var mı? giriş yap