• bu sabah uyandığımda dudağımın 3 ayrı yerinde çıkan uçuklardan sonra koca gün kendime sorduğum soru. korktuğum için olabilir diyorum. ama korkmadım da. olaylar olaylar.
  • cevabı korkuda değil virüste olan soru. (bkz: herpes)
  • cevabi hem korkuda hem viruste olan sorudur.
  • ruyada zenci penisi gorunce.

edit: terbiye
  • uçuk virüsü göt olduğundan çıkar. en önemli günlerinizde, hayattan çok memnun kaldığınızda fırlar bir yerlerden. özellikle de dudaktan çıktığında adamı sinir eder!
    ayrıca bu göt virüs bir kere yerleşti mi, çıkması için ancak radyasyon gerekli oluyormuş.
    en yakın zamanda akrabalarımı toplayıp vücuduma yerleşen bu virüsü dövdürmek istiyorum.
  • bir kere kapıldıktan sonra sizinle beraber öleninden sadık bir virüs olan herpes , ölmez sadece uyur vücudunuz zayıf düştüğünde yoklar. viral enfeksiyonlara, ateşe, aşırı yorgunluğa, güneş çarpmasına, ağır strese eşlik eder. ayrıca lizin( lysine) adlı aminoasitten zengin arjinin ( arginine) adlı aminoasitten fakir beslenmek tekrarlamamasında faydalıdır. kuruyemişler, portakal suyu, çikolata, hindistan cevizi, buğday ürünleri atakları tetikleyebilen, balık,tavuk yumurta, peynir , yoğurt, elma, domates ise fayda sağlayabilen yiyecekler arasında.(bkz: http://herpes.com/nutrition.shtml)
  • ekşisözlüğün ebesini sikince olarak da cevaplanabilecek soru.
  • herpes virüs.
  • bi kez çıkınca hep çıkar malesef. en iyi ilacı zovirax ve tahta kaşık... evet tahta kaşık. tahta kaşığın sap kısmının ucu ateşte ısıtılır. yakmayacak kadar sıcakken uçuğun üzerine hafifçe bastırılır. bikaç krz tekrarlanır ve sürpriz uçuğunuz yok. malesrf bu kadar kolay değil. uçuk bikac saat içinde yeniden sıvı toplar ve yenide tekrarlamanız gerekir. fakat bu işlem ilaçlardan daha etkilidir. hayat kurtarıcıdır...
hesabın var mı? giriş yap