• kendisi bir an önce bu iddiasını kanitlamali ki daha fazla oksijen israf etmesin.

(bkz: şirk)
  • tez vakitte gerçekleşeceğine emin olduğu hayale kavuşması için gerekli olan şart olan son nefesi vermek eylemini uygulamasını dilediğim, dini rant sofrasına meze eden vasıfsız ışıldak beyanı..

bak bak, cennete gideceğinden emin oldukları varmış. onlar "uğur gelmezse biz de yokuz" diye allah'a gider yapacakmış. allah da gidere gider demeyip geri vites yaparak "aman tadımız kaçmasın, hepiniz buyrun" diyecekmiş.

bu dünyada kendi emeği ile, liyakat ile hiçbir şey elde edememiş soytarılar, öbür tarafta da aynı kafayla yer elde edeceğini zannediyor. ben iyi olayım da hak edeyim yok, hamili kart yakınımdır var. sırat köprüsü denince akıllarına gelen şey geçiş garantili rant köprüleri belli ki.
  • -ya rabbi bu kul sırattan geçmeyecekse ben de geçmeyeceğim
    +tamam sen de geçme

edit: imla
  • yani şu dünyadan artık gidin de hangi cennetin dibine gidecekseniz artık
  • orada da torpil yok burayla karıştırıyor herhalde. nasıl bir zatmışsınki bunu söyleye biliyorsun.
    kibir abidesi
  • böyle oluyorsa biri beni de geçirsin lan. benim normal yollarla geçmem epey zor çünkü.

"o geçmezse ben hiç geçmem, ne geçecem! senin köprüne mi kaldık!" şeklinde trip atmak o anda biraz ters teper gibi geldi ama bilemiyorum, denenebilir.
  • bundan sonraki hayatında prestij mücadelesi verecektir.
  • elimde belgeler var tadında bir yorum yapmış. dini, ticari ve siyasi amaçlarla kullanan her yarım akıllı gibi kafası karışmış, allah'a dünyada yaptıkları gibi onlara torpil ayarlayacak yuksek merciideki tanıdık muamelesi yapıyorlar. yaramıyorsa inanmayın kardeşim.
  • adam pazarlık yapmış gençler, dağılın.

(bkz: cennet is loading)
  • lan adamların işleri güçleri torpil. orada bile liyakat değil adam kayırma peşindeler.
hesabın var mı? giriş yap