şükela:  tümü | bugün
 • shameless'ın türk versiyonunun adı olacakmış.
 • orjinal formatta kalıcaklarsa*izlenebilir.
 • http://galeri.uludagsozluk.com/…-capsleri_17090.jpg

  nisan sonu çığ gibi tepkiler gelir malüm cenahtan, işte utanmazlar ile ilgili kelime oyunları falan. baktılar olmuyor mayıs sonu seti basarlar, zaten haziran'da da mortingen şıtraze !
  (bkz: teşekkürler türkiye)

  nerede yaşıyorsunuz lan siz :)
 • birebir uyarlama olmayacağı kesin. kaygısızlar benzeri bişey olur gibi.
 • pilot bölümün sinopsisi:

  --- spoiler ---

  "sabahtan akşama kadar ayran içen ayranik baba bir yerlerde sızıp kalmıştır. evin büyük kızı çantasını kapkaççıdan kurtaran delikanlıyla eve döner. gece yarısı herkes uyurken mutfak tezgahı üzerinde çatır çutur... fındık fıstık yiyerek gürültü yapar ve ev halkını uyandırır. adam çok utanır ve geç olmadan evine gider. o günlerde evdeki oğlanlardan birine, ders çalıştırmak için evine gittiği kız saks...ofon çalmayı öğretir. oğlan kızın muamelesinden o kadar memnun kalır ki saksofon çalmaktan hoşlandığını henüz öğrendiği diğer kardeşini de kızın evine götürür ki kız ona da saksofon çalabilsin. böylece kardeşinin kafa karışıklığının da gideceğini düşünür çünkü neden gayda yerine saksofon çalmaktan hoşlandığına anlam verememektedir. ancak kızın babası bizim haylazları ders çalışmak yerine sanatla meşgulken görünce hayli sinirlenir. yakında sınavlar vardır sonuçta. baba bunları evden kovalar. oğlanlar korkup kendi evine kaçar. evde durumlar kötüdür ancak allah'tan yan komşuları olan çift imdada koşar. çok iyi insanlardır yan komşuları. adam aile çay bahçesi işleterek, kadın da webcam karşısında soy...duğu patatesleri satarak para kazanmaktadır. kadının patatesleri gerçekten çok büyüktür ve bol para getirmektedir. bu sırada saksofon macerası yaşayan kardeşlerden biri, diğerini çalıştığı markette ziyarete gider. kardeşiyle market sahibi olan adamı arka reyonda tuhaf sesler çıkarırken bulur. yaklaştığında ikisini de domalmış pozisyonda yakalar. tam "ne oluyor lan burada?" diyecekken ikisinin de secdeye yattığını fark eder. işin aslı market sahibi müslümandır ve oğlana dua edip namaz kılmayı öğretiyordur. diğer oğlan da onlara katılır ve üçü birlikte grup halinde namaz kılarlar."

  --- spoiler ---

  1. bölümün sonu
 • orasını kes, burasını törpüle, şu karakteri çıkar derken bambaşka tavşanın suyunun suyu bir şey olacağından uyarlama için verilen paraya acıyacağım dizidir.
  -ekleme yapmak üzere-
 • (bkz: wolverine'nin aslında türk olması)
  (bkz: brad pitt'in bodrum kaçamağı)
  (bkz: ev pornosu çekeceklere tavsiyeler)

  bu linklere tıkladıysan muhtemelen şimdi bok attığın bu diziyi de izleyeceksin zira yönlendirilmeye mahkumsun. seni ikiyüzlü, küçük cahil. çeken de bir sen de bir.
 • anlı şanlı türk dizi tarihimize elbette yeni uyarlamalar olucaktır tabi bu uyarlamalar uyarlanırken isiminin de uyarlanması shameless'tan anlaşılcağı üzere epey bir emek istemiş üzerine düşünülmüş olduğu aşikar.
  bir daha ki uyarlamalara(ne çok uyarlama kullandım nasıl bi kelime bu ?) fazla vakit kaybetmesinler diye türk dizi tarihine devede kulak naçizane bir hediyemdir.

  (bkz: başkaldıran köle)----------->spartacus
  (bkz: kaybolanlar)----------------->lost
  (bkz: meth-edilmeyenler)-------->breaking bad
  (bkz: taht-ı entrika)--------------->game of thrones
  (bkz: izci adam)-------------------->sherlock holmes
  (bkz: doktor bu ne?)-------------->dr.who
  (bkz: tehlikeli polis)--------------->dexter
  (bkz: doktorun evi)--------------->dr.house