• kanimca dogru olmayan genelleme. orta okulda bir sinif arkadasim vardi, yaradan kiza bir boy vermis gerisini koy vermemis, onu da vermis masallah. 1.85 di yanlis hatirlamiyorsam boyu, vücut yüz desen 1500...
  • doğru valla..victoria secret mankenleri hep kısa zaten. o yüzden yeni yılda dansöz bekleyen 80’liler gibi ekrana yapıştınız*
  • türkiye için bi nebze doğru olabilir de avrupa için doğru olmayan şey.
  • manken değilse çoğu uzun boyluda gördüğüm kambur olma durumudur. erkeksi gösterir mi o durum bilemem tabi. ama çoğunlu hafif eğik yürüyor . artık sorun göğüsleri taşırken zorlanma mı yoksa sürekli kafayı oraya buraya vurup bedenin koşullanması mı bilemiyorum.
  • katıldığım düşünce.

185 cm boyum olduğu için uzun boylu kadınlar bana maskülen geliyor. aynı şekilde kısa boylu erkekler de feminen. kısa erkeklerin uzun kadın sevdası da buradan geliyor zaten, bir ilişki iki feminenle yürümez.

polonyalı, kendi boyumda sarışın nordic kadınla da ilişkim oldu, 150'lik kadınla da. uzaktan görseniz hayran hayran bakacağınız kuzeyli uzun kadınlar yakından testesteron kokuyor beyler maalesef. kemikleri o kadar büyük ki ne kadar zayıf olursa olsun ayı gibi oluyorlar. sevişmeyip güreşiyorsunuz resmen. karınları da kocaman oluyor inanılmaz itici duruyor. elleri ayakları kürek gibi, suratı karpuz gibiydi kızın. memeleri de vücuduna göre çoğunlukla ufak kalıyor ve bu da doğrudan maskülenliği çağrıştırıyor.

minik türk kızlarının gözünü seveyim ben.
  • zaman zaman gözlemlediğim bir durum. özellikle balkan göçmeni ve uzun boylu hatunlarda daha çok göze çarpan bir durum. (bkz: göçmen kızların yüz hatlarının erkeksi olması) netice itibariyle bir çok uzun boylu kadın hiç kadınsı gelmiyor yani.
  • insanı tek yumrukla yere serecek hissi uyandırır
  • çok da uzun boylu olmayan biri olarak* kesinlikle katılmadığım önerme. uzun kadınlar her zaman daha seksidir benim için. kısa kadınlar ise daha tatlı, çocuksudur. kısa kadınlara ilgim genelde tavırları üzerinde olurken, uzun kadınlara olan ilgim çoğunlukla seksepaliteleri üzerine olmuştur.
hesabın var mı? giriş yap