• bugünkü ceren damar karar duruşmasında da savunma yerine ağızla s.cmak nasıl yapılır gösteren sözüm ona hukukçu. insan demekten ar ederim. kendisi para için hunharca katledilmiş birinin hatırasına en alçakça şekilde dil uzatan mahluktur. birine küfür etmek istediğinizde bu isim yer yüzündeki en ağır küfür olarak işlem görecektir, öyle ki savunduğu cani bile bunun yanında daha insanımsı kalabilir.
  • cv’si dolu dolu ama temel su alıyor.

tam profillemelik:

“şahıs 50’li yaşlarda muhafazakar erkek. muhtemelen denize kıyısı olmayan tutucu bir kasabada büyümüş. dini eğitim almış olma ihtimali yüksek. kadınların ikinci sınıf görüldüğü, özgür ve başı açık kadınlara kötü gözle bakıldığı bir ortamda ergenliğini geçirmiş olması ve karşı cinsle ilişki kurmanın tabu olarak algılandığı bir sosyal çevresi olması muhtemel. ileri yaşlarda kendi ufak kasabasından çıkmış ve belli bir eğitim sürecinden geçerek kariyer yapmış olmakla birlikte hayatı algılayışı, kadınlara bakışı ve refleksleri tipik içine kapalı tutucu bir kasabalı gibi.”

veriler:
    memleket: çorum ili alaca kazası. (bkz: orta anadolu)
    (bkz: çankırı çorum yozgat şeytan üçgeni)
    orta öğrenim: alaca imam hatip lisesi. (bkz: bütün okullar imam hatip olacak)
    parti: akp milletvekili aday adayı. (bkz: akp ve kadın)

ve ve ve:
    (bkz: bunlar müslüman adamlar)
  • bu adam kaça böyle oluyor? yani ben mesela bu adamla asansöre binmek istemem, kıyafeti, eli kolu bile bana dokunsun istemem. ben bunu gördüğümde suratımı ekşitirim. bir ben değilim ya, yapan da vardır. kaça kendini bu hale sokuyor bu adam. bu adam hiç mi anne görmedi, hiç mi baba terbiyesi almadı. kimse demedi mi ar var, namus var. imam hatipliymiş hiç mi bir derste, bir feyz almadı. hiç mi demiyor allah var! bunun çoluğu çocuğu buna nasıl baba diyor. bu senin baban olsa nasıl bu benim babam dersin? bu senin evladın olsa nasıl bu benim evladım dersin.

yazıklar olsun!
  • reklamin iyisi kötüsü olmaz diyerek hem takipcisini hem de görünürlügü artirmaya calisan ceren damar senel'in katilinin avukati

unutmadan, kendisi türkiye'deki illegal yapilarin üzerine gidince sehit edilen necip hablemitoglu'nun köstebek kitabinda irtica yanlisi ve fethullahci yapinin sempatizani olarak da gösterilmistir.

adi wikileaks belgelerinde cia destekcisi olarak sayilmis, su an hapiste olan adnan oktar ve ya kedicik yapilanmasiyla yakin baglantilar kurmustur.

bütün bunlarin üzerine bir de görevi basinda canice katledilen ceren damar senel'in katilinin avukatligina gönüllü olmus ve katilin son dönemdeki akil almaz iftiralarina da akil babaligi yapmistir.

sildir vahit sildir, yukarida yazilanlarin bir tanesi de dogru degil diye mahkemeye versene. serelim belgeleri.
  • her ne kadar yargıya güvenimiz çok derinden zedelenmiş de olsa bu savunma diye yapılan sıçmığı hiç bir hakim ciddiye almayacaktır. sadece yediği paranın karşılığını veriyormuş gibi gözükmeye çalışan sözde avukat kişisi.

(bkz: ceren damar)

(bkz: sanığın çekici vücudu maktulün dikkatini çekmiştir)

link

son güncelleme
    nitekim hakimler gerekeni yapmıştır.

ağırlaştırılmış müebbet
  • türkiye son birkaç onyılda kötü insanlar gördü. bu adam kadar kötüsü çok nadir. kin beslemenin hatalı olduğunu düşünüyorum ama bu düzen bozulduğunda yargılanışını bir sigara yakıp izleyeceğim 3-5 kişiden biri.
    ceren damar'ın 15 temmuz leyhine twit attığını söylemiş bugün duruşmada.
    `https://twitter.com/…ber/status/1230778799610048512`
  • ben o kızcağızın babası olsam walla gider sikerim bu feto piçini.
    ya bir tane düzgün adam olmaz mı bu fetöcülerin içinde.
    ne aşağılık ne şerefsiz insanlar bunlar.
    allah bunların da, bunları başımıza bela edenlerin de bin kere belasını versin.
  • 2015 senesinde ak parti den ankara 1.bölge milletvekili aday adayı olmuştur.

şaşırdık mı?
  • ilk defa bir insanın bu kadar “gerekli yere” linç edildiğini görüyorum.
  • ve bu adam üniversitede hoca, profesör.
hesabın var mı? giriş yap