• sadece ilk günden belirlenen hedefi aşarak 2,5 milyon dolar toplamış kickstarter sayfası. bu gidişle süre sonunda rahat 10 milyonu geçer sanırım.

insanın aklına firefly için neden bir kickstarter projesi başlatılmıyor sorusu geliyor. firefly için böyle bir şey yapılsa mevcut hayran kitlesi ile sanırım kickstarter'ın bütün rekorlarını altüst edebilirler.
  • filmiyle ilgili spoilerların verilmeye başlandığı efsane dizi.
  • filmi çekileceği için havalara uçtuğum, çok sevdiğim dizi. zaten ortalıkta bizi aptal yerine koyan onlarca dizi varken böyle zekice yapımların nasıl iptal olduğuna hala inanamıyorum.bir firefly, iki veronica mars.

bu diziyi bu kadar sevmemin birçok nedeni var: veronica gibi kötü şeyler yaşayan ama ağlayıp zırlamayan, insanlarla ve sorunlarıyla zekasını kullanarak mücadele eden, kristen bell isimli pamuk şekerden yapılmış kadının harika canlandırdığı bir karakterin olması.

yan karakterlerde keith mars gibi komik ve havalı bir baba ile psikopat ve seksi genç logan'ın olması.

hızlı ve komik diyalogları, gerçekten çok zekice olan kurgusu.

jeneriğinin çok güzel olması.

başka ne desem bilemedim. izleyin lan bunu.joss whedon bile izlediğim en iyi dizilerden diyor bunu duyup izlemezseniz çarpılırsınız zaten.
  • filminin çıkacağının kesinleşmesiyle, aylar sonra bana entry girdirten dizi.

vuhuuuuuuuuu bayadır böyle beklediğim bir şey yok :)logan-veronica ikilisini çok özlemiştim. umarım filmde wallace da olur :)
  • uzun süredir neden bitirildiğine anlam veremediğim dahiyane dizinin geri dönüş sinyali verildi. ama başlangıç olarak bir film ile geliyor.
  • bu yaz* cekilip 2014'te gosterime girecek olan filmde, "o adamlar yaslandi ki ohoo" sorununu mezuniyetten 10 yil sonra olacak bir lise re-union'i ile cozeceklermis. bu sayede dizinin ana karakterlerinin hepsini en azindan birazcik gorebilecegiz, ana hikaye onlarin etrafinda donmuyor olsa da..
  • bugun itibari ile enrico colantoninin de sozlesmeyi imzalayarak keith mars olarak yer alacagi film
  • rob thomasin son aciklamalarina gore, percy daggs iii ve francis capra ile de sozlesme imzalanmis ve ikisi de wallace fennel ve eli “weevil” navarro rolleri ile filmde beklenen yerlerini alacaklarmis.
  • millet star wars 7 çekilecek diye sevinirken, benim beklediğim filmdir.

ya bende bir gariplik var, ya da bu dizi gerçekten farklıydı.
  • ' böyle kaliteli dizileri iç etmeyin yaaa' şeklinde feryat ettiren dizidir. iki kere bütün sezonları izleseniz de bıkmazsınız,garantisini ben veriyorum. diziyi iç etme fiilini film ile hafifletmeye çalışmak mantıklı mı? en azından gönlümüzü alacaklar...alacaklar tabi be ya işleri ne...
hesabın var mı? giriş yap