şükela:  tümü | bugün
  • fransa'da kendilerini çok tatlı bir şeker türünden üreten, tatlı mı tatlı, güzel mi güzel iki adet birbirine aşık çiftimiz, yaptıkları efsane şarkılarını vıdeoclub adı altında bizlere sunmuşlar ve günlerce etkisinden çıkamamamızı sağlamışlar. olsun iyi ki yapmışlar.

amour plastique

roi

gerçekten büyülü bir havalarının olduğunu düşündüğüm grup. henüz 2 şarkıları var. adèle castillon şarkılarını söylerken, matthieu reynaud müzikleriyle bizi büyülüyor. videolarını izlerken ve şarkılarını dinlerken cidden içim sıcacık oluyor. umarım çok popüler olup herkesin diline takılmazlar, yüzlerindeki o güzel ifadeleri kaybolmaz ve de daha çok şarkılarını dinleriz.
  • dinlerken ve cekmis olduklari klipleri izlerken icim sicacik oldu.
    bir yerlerde gercek sevginin hala var olduguna olan inancim tazelendi.
    yakaladiklari o vintage havasi beraberinde yalinligi ve gercekligi de getirmis.
    her dinledigimde mutlu oluyorum.
  • bir arkadaşın gitarla çaldığı şarkı melodilerini çok beğenip bugün keşfettiğim grup.

ses sanatçılarının genelde gerçek hayatlarına bakmam, baktığım zaman beni dinlerken etkileyecek şeyler çıkar çünkü. şarkının altını daha çok benim doldurmam gerektiği taraftarıyım.

ama bu çift.. çok tatlılar. tabii ki şov dünyası bu evet lakin bazı şeyleri gerçek hayatta görmek mutlu ediyor insanı.
    birileri yaşıyor en azından bu hayatı. bu kadar anlam yüklemem son zamanlardaki salak ruh halim yüzünden olabilir her neyse etkisinde kalmamak gerek.
  • havalimanında sabahın 3ünde birbirine sarılmış yatan kuzey afrikalı bir çift dinlerken keşfettiğim fransız ikili. roi en uzun süre loopa aldığım parça oldu şimdiden. bayiliyorum boyle duolara
  • roi gibi harika bir şarkı yapmış olan fransız duo.
  • bu aralar deli gibi dinlediğim fransız grup. roi, amour plastique ve mai favorilerimdir. bazen böyle güzel müzikler dinlediğim zamanlarda iyiki yaşıyorum diye hissediyorum ki bu çok nadir olur hatta en son ne zaman oldu hatırlamam bile . bana bu hissi yaşattıkları için minnettarım kendilerine...
  • bu çocukların en nuit şarkısını dinlerken bahçıvanlık yapma dönemi gelmiş kasabın hislerine bürünmüştüm lan. 34 yaşında beton gibi adamı pambik ettilerdi 5 dakikalığına.