• https://www.facebook.com/…/586411601507382/?fref=nf

stad boş gözükmesin diye stadın üst tribünlerinin koltukları siyah beyaz karışık yapmışlar. uzaktan bakınca stad doluymuş gibi görünecek.

büyük olduğunu iddia eden bir kulübün böyle ucuz numaralara başvurması komik olmuş. ashdfashdf.
  • başlığı altına gelen ve engelleyip kurtulmanız gereken baltaları gösteren stadyumdur ayrıca..

adam tam balta.. neymiş uzaktan bakınca stad doluymuş gibi görünsün diye yapılmış bak bak baltaya bak baltaya..

tabi zaten juventus da kendi stadını boş görünmesin diye böyle yapmıştır eminim...
  • uyuyamıyorum a dostlar dün kombine satışları başladı tekrar, ne kadar nazım geçen adam varsa semtten hepsine aldırdım kombine, tek başıma alacakken bir baktım 10 tane kombine almışız, aldırdığım adamların yarısı maça gitmez zaten size de ekmek çıkar buradan genç sözlükçü kardeşlerim.

neyse asıl konuya geleyim uyuyamıyorum çünkü deli gibi heyecanlıyım lan ben, ciddi manada ben bu statla büyüdüm oğlum yeşil çimlerinde az koşmadım, az idman yapmadım inönü de ben. davut hocanın az fırçasını yemedim ben lan orada, olm öz eniştem kovdu beni takımdan, öz eniştem lan bana bile kıyak yapmadı, hatta benimle beraber kendi oğlunu da pilot takıma yolladı biz yine ayrılamadık beşiktaştan. daha orta okula gidiyordum hafta içi kupa maçı için okuldan kaçmıştım bir arkadaşım da işten kaçmıştı sabah saat 8 biz buranın kapısındaydık maça 11 saat kala.. cebimizde toplam 6 lirayla 11 saat beklemişliğimiz var bizim 1.5 liraya yediğimiz köfte ekmeklerin tadı hala durur damağımda. maça saatler önce stada girip avazımız çıktığı kadar bağırırken büyük abilerimiz maç başlamadan bağırmayın lan maçta oturuyorsunuz diye kızdığı zamanlar hala aklımda..

çok heyecanlıyım lan ben hala heyecanlıyım olum zaman geçmiyor resmen.
  • zeminle ilgili sosyal medyadaki paylaşımlarıyla güldürmektedir:

1-olcay şahan'ın hibrit çim stili,
    2-stadı hibrit çim olanlara günaydın,
    3-hibrit çim diye twitter hesabı açıp "hibrit çimler şuan napıyo acaba" , "hibrit çim olana kadar kalsaydın bari" tarzı paylaşımlar yapan arkadaş,
    4-hibrit çim için dua eden oyuncularımız,
    5-vodafone arena'ya çıkan rakipler galoş giysin önerisi...
  • resmen çocukluk hayalimi gerçekleştirdiğim stat.

15 yaşından bu yana "bir kombinem olsa da her maça gitsem!" diyordum, sonunda oldu ve vodafone arena yeni açık 411. blok, 17. sıradan kombinemi aldım.

olm yeni açıkta olanlar varsa haber etsin, yeşillendirsin, ses versin, enseyi şaplatsın, eğlendirsin, sakinleştirsin, ehlileştirsin ve daha bir sürü şey...

tek başıma aldım amk kombineyi, arkadaşlar "alacağız" diyor ama her an satabilirler ya da her an tükenebilir.

neyse, zaten statta yeterince ahbap ediniriz.
  • ya amk kafayı yiyeceğim.. gidemiyorum maça! bilet yok, kombine yok. dün de yazmıştım işte bugün de yazıyorum!

çok sinirliyim sözlük, çok üzgünüm!! neden ulan, neden ben?! hakkınızı helal edin, kendimi intihar edicem
  • sadece seyirci mesafesinin bile yakın olması oldukça korkutucu duruyor.. akustik nasıl merak ediyorum.. ama daha çok merak ettiğim soru şu? acaba neden bu projede türk telekom arena'da olduğu gibi çizilen çatı projesine sadık kalınmadı.. ulan projede cam gibi bir şey çiziyorsunuz stadları sonra bambaşka bir şey çıkıyor..
  • satışta sadece 1903 kombinenin kaldığı stadyum.

boş gözükmesin diye pikselli koltuk iyi düşünülmüş dfsfaadssdsffgfss
  • sanıyorum 2016-17 sezonu için kombineleri tükenmiş stadyum. geçmiş olsun.

edit: passo sitesinde sayfası kalkmış. para yetiştiremedik:)
  • 30bin kombinenin tamamı tükenmiş durumda.

sezon boyunca 43bin kişilik stadyumda her maç satışa çıkacak bilet sayısı kalan kontenjanın yaklaşık yarısı kadar olacak muhtemelen.

zira ilk 3 maç için de durum aynı hatta daha kötü diyebilirim bilet almak isteyenler için.

umarım gelecek senelerde de bu 30bin rakamı azalmaz hep böyle kalır.
hesabın var mı? giriş yap