• (bkz: sms) az sikmedi belamı. kelime kelime sms amk. beynini sikeyim böyle insanlığın. şu an turkcell büyükse hep benim sayemde.
  • whatsapptan önce kimse sevgili olmuyordu.
    ne bu rte tarzı flört/ilişki analizi mi?
  • 1 mesaj 2 kontör, 5 mesajdan sonra sınırsız, 10000 sms. tey tey beeee. ne günlerdi.
  • motorolla ile çaldır kapat devri
  • her şeyin suyunu çıkardığımızda özelliği kalmadığının bir kanıtıdır. sürekli yazışmayınca ilgisiz olunduğunu düşündürür. kimsenin işi gücü yok tek işi yazışmak çünkü.

öyledir ki gün içinde senle çok yazışamam o yüzden ayrılalım diyenle bile karşılaşmışımdır. eved
  • 98 yılı, yeni çalışmaya başladığım zamanlar. ilk maaşım ile olmasa da ilerleyen zamanlarda cep telefonu alamıştım kendime. lakin bu mereti almakla iş bitmiyor tabi. öyle saatlerce nerde konuşacağız. pahalıydı, ev telefonu vardı. onunla bazen uzun konuşmalar yaptığımız olsa da hep bi ipin ucu kaçmasın düşünceleri vardı sanki. doyasıya konuşamadığım için, yazardım ben hep. ona yzdığım çuval dolusu mektup sanki karşılıklı konuşmalar gibi:) bir de resimlerimi yapıştırıp konuşma balonları şeklinde duygularımı anlatmış, birçok yerinde kendime giydirmişim. arkadaş ben de bu kendimi anlmıyorum. o zamanlar o kadar da kilolu değildim, gösterişli ve güzeldim. valla mütevazi olamaycağım. yine de her türlü kendimle dalga geçmişim. bütün bunları nerden mi biliyorum. mektupları muhafaza etmiş:) ben olsam edemezdim o kadar zaman. hep ben yazdığım için yıllarca, yazılan taraf olarak saklamış. şimdi bakıyorum arada duygulanıyorum, ne kadar safmışım, enerjikmişim deyip pek de değişen bir şey olmadığını görüyorum, kilom dışında. mektup da bir zamanlar iletişim aracıydı, hislerin, ruhun, yaşanılanların aktarım aracıydı.
  • ben olaya msn ile giriş yapmıştım. sonrasında turkcellin ilk 5 sms sonrası gün boyu sınırsız sms kampanyası aşırı rahatlatmıştı. daha sonra bbm le sexting e giriş yapıldı tabii.
  • posta güverciniyle
  • üniversitedeyken özel ders verirdik. o pazar sevgilim ilan vermişti gazeteye, "itü'lüden matematik". evde sabit telefonun başında arama bekliyor. aradım nasıl gidiyor arayan oldu mu falan demek için, komiklik olsun diye de metemetik dersi için aramıştım dedim ilk. potansiyel müşteri arıyor heyecanı ile ayırt edemedi, resmi resmi evet buyurun vs dedi. ben de zevzeklik olsun diye sürdürdüm eöö lise üçteyim de, matematiğim çok kötü de.. ciddi ciddi müşteri zannetti konuşuyor. hoi ne öhömm falan desin de ben de hihoha amma kaptırmışsın diye şakayı bitireyim diye aptalca şeyler sormaya başladım işte en sevdiğiniz renk, tuttuğunuz takım, gözlerinizin rengi vs gibi. bu hepsine cevap veriyo bi de dönüp sizinki falan diye bana soruyor. lan!!! bi de dış dünyaya çok soğuk, mesafeli bir insandı yani onu hayal bile edemiyordum o saçma muhabbetin içinde. bildiğin mala bağladı adam flört ediyor 5-6 senelik sevgilisiyle... en sonunda sıkılıp haydut herif ne yazıyorsun elin çimdik kadar kızına diye kükreyince yok ben zaten sen olduğunu anlamıştım da bilmem ne de... o vakit hehü deyip geçmiştim aman canım sesimi tanımaması mümkün mü tabii ki dalga geçiyodu diye, ama bir iki yıl sonra tekrar bi telefonda sesimi tanıyamayınca direkt o günü hatırlayıp çok pis kıllanmadım da değil.

whatsapp'ın kıymetini bilin valla, yok last seen yok mavi tık diye kendinizi heder etmeyin. whatsapp cep tel yokken yine flört ederdiniz amma yazdığınızın kim olduğunu bilemezdiniz şerrefsiz!! bak hala kıllanıyorum.
hesabın var mı? giriş yap