• hala devam oyunu beklenmektedir kendisinin. büyük ihtimalle çoktan yalan olmuştur.
  • yeni çıkan remake'i hayatımda kullandığım en kötü uygulama olabilir. bakın oyun kısmını geçiyorum, buglarıyla, hantallığıyla, optimizasyonuyla, orijinalindeki yaratıcı olan her şeyi bayağılaştırmalarıyla, her şeyiyle komple falso. kesinlikle merakınıza yenilip satın almayın.
  • oynadığım ilk fps oyunudur. o yıllarda* oyun demoları revaçtaydı, bir çok oyunla dergilerin yanında gelen demolarla tanışmıştım bu da onlardan biridir. cell shade grafikleri ile aradan geçen 14 yıldan sonra bile bence hâlâ sırıtmıyor, hikaye anlatımı eğlenceli, adamın kafasından okla vurursun böyle çizgiroman gibi 3 karede çıkar o falan, hakikaten güzel oyundu ya. maalesef steamde bulunmuyor, orjinal olarak elde etmenin yolunu da bulamamıştım ta ki carrefourda 3 oyunlu bi pakette sadece 5tl'ye satılıyordu, 2 tane aldım birinin pakedini açmadım bile*
    velhasılıkelam pek bilinmeyen sağlam bir oyundur, boynuma dolayabilir.
  • daha 1. dakikada kustum, sakin almayin. ses efektleri bozuk, tekliyor, tum sesler birbirine girmiş, silah sesi cikmiyor, tepede ucan helikopterin sesi kesik kesik geliyor hayatimda bu kadar rahatsiz edici bir sey oynamadim, cikali yil oldu en ufak fix yapmamislar ps storeun bunu satmamasi lazim
  • bir birhan keskin şiiri.*

darmadağınım.
    darmadağğğnııımmmm ve
    hepsi burada; aprın çor tigin
    haşim, kadı burhaneddin
    hepsi burada, kör, topal, haşin
    bağğğğrrrrıyorlar:
    bırak soğusun,
    bırrrak soğusssuuun
    bırak soğusun parçaların
    tekrar birleştiğinde
    başka bir şey olacaksın.
  • mobil versiyonunu gameloft yapacakmi$. bu senenin trendi cizgi film grafikli demolar, oyunlar yapmakmi$. bu da onun ispatidir.
  • toplam 34 bölüm olduğunu sandığım, henüz 15. bölümünde olsam da şimdiden benim gözümde oynadığım en güzel oyunlardan. sebebi de oynarken çok keyif almam.
    çizgi romanvari grafikler eskiden oynadığım outlaws'ı hatırlattı. karakterlerin yürürken ekranda çıkan *tap* *tap* sesleri, kapı çarptığında *blam*, ateş edilirken *tatatata* gibi efektler oyunu eğlenceli hale getirmiş. mesela sniper ile headshot yaptık diyelim. adamın vuruluşu sol üstte yan yana 3 kare şeklinde gösteriliyor, eleman aşağı düşerken *aaaah* efekti ekranda çıkıyor.
    p 3 933, 256 mb ram, 128 mb geforce 4'le de gayet düzgün çalışmakta.

birkaç link vereyim.
    http://www.ubi.com/us/games/xiii/
    http://modelscafe.ifrance.com/…riana-pic629_jpg.htm *
    http://www.ubi.com/us/games/xiii/screenshots.htm
  • 34 bölümden fazlaymış. gaaaaaaa.
  • 34 bölümden fazla değilmiş. 34 bölümmüş.
    başından sonuna alan, saran, sarmalayan, bitirmeden diğerlerine baktırmayan güzide oyun.
    sonu da şaşırtıcı.

(bkz: to be continued).
  • rage adli guzide grubumuzun senfonik,melodik donemine ait guzide bir album.compilationlari,konserleri,epleri saymazsak end of all daysden sonra ghoststan oncedir.kadro peter peavey wagner,spiros ephthimiades,sven fischer,chris ephthimiadesseklindedir..
hesabın var mı? giriş yap