şükela:  tümü | bugün
97 entry daha
 • bakın whatsapp grubundan gelmişler. kardeşim bu adam pfdkdan 1 maç ceza gelecek demedi mi? geldi mi? tabii ki hayır. bugünkü tahkime sörloth gidip savunma verdi. zaten beklenen ceza 2 ya da 3 olur tahkimde indirime gidilir şeklindeydi.

  neyse şimdi burada troller coşmuş ya soruyorum tekrar pfdk toplanmadan ceza bu şekilde karar verildi diye haber yapan bu arkadaş bunu neden yaptığını açıklamak zorundadır. burada tahkim 1 maç ceza verdi algısı ile bu algıcıyı ve sosyal medya provokatörünü savunanların amacı belli.
 • ne oldu lan laleler? adam atıp tutuyordunuz. gelip özür dilemezsiniz. çünkü omurgasızlık bunu gerektirir.
 • he pfdk ha tahkim ikiside tff bağımsızlık ya da güçler ayrılığı diye birşey yok. bu tahkim için aihm'den bile ayar yedi tff bu karar yok bilememiş karar tahkimden çıkmış pfdkdan çıkmamış. şaka mı yapıyorsunuz kafa mı basmıyor.

  tanım: sörlotun 1 maç ceza alacağını bildiği için yandaşları dansöze çeviren adam.
 • organize geliyorlar. yahu soru net. daha pfdk toplanmadan 1.5 saat önce bu kararın alındığını duyurmasını sağlayan motivasyon ne? yanıt var mı buna; yok. tahkim ve pfdk kurullarında fenerbahçeli çoğunluk var. federasyon başkanı 20 yıldır fenerbahçe yöneticisi.

  algınız içinizde patladı. whatsapp gruplarında ne yazsak diyerek yazdıklarınızın anlamı yok.

  bakınız doğru bilgi gelmiş deniliyor... nerden gelmiş; daha toplantının başlamasına 1.5 saat varken nereden gelmiş bilgi. haberde toplantı devam ediyor dediğini de ekleyelim. yalancılık ruha işlemiş utanmadan bir de savunuyorlar.