• üniversite yıllarımdan aklıma kazınmış en eski anı.

öncelikle şunu belirtmek istiyorum. insanları dejenere ve toplum dışı ilan etmeden önce okuyacağınız olay eğer sizin aile yapınıza uygun değilse şunu bilmenizde fayda var, "her bireyin üye olduğu toplumun sosyal yapısı bir diğerinden farklı olabilir."

istanbul'da yaşıyorum ancak üniversiteyi başka şehirde okudum. okuduğum şehirde devlet yurdu yeterli imkanlara sahip değildi bu nedenle ailemi ayrı bir eve taşınmaya ikna etmem pekte zor olmadı. toplam 3 kız 3 odalı bir eve yerleştik. üniversitenin ilk 2 yılı o evde geçti. bunun ilk yılı gözler üzerimizde olduğu için oldukça sakindi, bilmiyorum belki biz çok saftık.*

üniversitenin 2. yılının sonunda ev arkadaşlarımdan biri evden ayrılarak erkek arkadaşına taşındı. biz 2 kız sayıca az olmanın verdiği maddi zorluklarla uğraşırken bir yandan da o pasaklı kız evden ayrıldığı için bayram ediyorduk.

bayram havası devam ederken ev arkadaşım bir çocukla çıkmaya başladı. onun ilk ilişkisiydi. gerçi ne olacak, benim de istanbul'da lisede çıktığım bir çocuk vardı, ilk aşkım. onun dışında üniversitede 2. yılın bahar dönemine kadar erkek arkadaşım olmadı.

bir akşam arkadaşımın erkek arkadaşını yemeğe çağırdık. konuşma, sohbet o kadar uzadı ki yatma vakti geldi ancak saat geç olduğu için arkadaşım erkek arkadaşını göndermek istemedi. o zamana kadar bu konuda katı kuralları olan ben, arkadaşımın amansız ısrarları ile neler olacağını hesaplamadan izin verdim.

odalara dağıldık. bunlar aynı odada yattılar tabiki. aradan 15 dk. geçti, ben uyumak üzereyim, içeriden arkadaşımın sesi geldi, "yapma" diyordu. tabi neler olduğunu anlamam pekte zor olmadı. hemen çantamdaki biber gazını çıkardım. elimde hazır ettiğim biber gazını, arkadaşım yardım isterse, odaya girip çocuğun yüzüne sıkacaktım.

aradan 5 dk. geçti ancak yapma sesleri birden gitmişti, neler oluyor diye düşündüm. çocuk yaptığından vaz mı geçmişti?

inanın sesler kesilince iyi çeyler düşündüm. biber gazını zorla çekmeceye koyup yatağa uzanınca odadan tiz bir çığlık geldi.*

yataktan doğruldum ve yan odayla birbirimizi ayıran duvara baktığımı hatırlıyorum. sesim, nefesim her şeyim kesildi, ne oldu da bu kız çığlık attı.

aradan 1 dk geçmedi yan odadan sesler gelmeye başladı, bunların ne sesi olduğunu sizler de tahmin edersiniz. içimden eyvah dediğimi hatırlıyorum, bir de yatağın çıkardığı sese şaşırdığımı.

o gece içerideki sesler sanırım sabaha kadar sürdü, tam emin değilim.

sabah kalktığımda arkadaşımın erkek arkadaşı gitmiş, arkadaşım da öğlene kadar yataktan çıkamamıştı.
  • iphone seks hikayeleri aplikasyonuna konu olacak heyecanlı olaylar silsilesi.
hesabın var mı? giriş yap