şükela:  tümü | bugün
  • (bkz: terkos suyu)
  • (bkz: arz ederim)
  • desteklediğim kampanyadır. hasan çiftçi yemekteyiz programının kralıdır. zihinlerimize altın harflerle yazılmış birisidir. arz ederimdir. bıyıktır. boyalı siyah saçtır. güneş gözlüğüdür. her zaman takım elbisedir.
  • ...
  • genel olarak yemekteyiz ekranlara donsun bence. hafif cirkeflikler oluyordu ama komikti. yalniz, yapimci acun olmasin, eger isin icine o girerse ortam iyice bozulur.
    not: simdi hatirladim da, bu program iyice cirkeflesti diye yayindan kalkmisti galiba. ben ilk populer oldugunda izlemistim (sonra is guc derken vakit olmamisti), bir ara tekrar bakayim demis ama tahammul edememistim (ilk bastaki gibi degildi).
  • dönerse açık ve net faforim olur.
  • terkos su sponsorluğunda gerçekleşmesi gereken şey.
  • bence de onur beyin yanına ikinci yorumcu olarak katılmalı, onur, terkos hasan ve dış ses, millet yemek yaparken arkada goy goy çevirmeli ve yarışmacıyı taşşağa almalıdır. en sonunda da yarışmacıyı da devet edip okeye dört kişi dönmelidirler.
  • adam matrix setinden fırlamış gibi uzun palto ve güneş gözlükleriyle zamanında önce parlamış bir yılzdızdır türk televizyonlarında.

nasıl ki melis sökmen günümüzde çıkış yapmış olsaydı efsane olabilecekken 90 lı yılların başı olan karanlık dönemde unutulmuşsa hasan reyiz de unutulmuş ve hak ettiği değeri asla görememiştir.

bu arada melis sökmen den özür dilerim. hasan ı öveceğiz diye melis üzerinden benzetme yapılması pek olmadı sanki.
  • dun aklıma geldi hasan reis ya.bu adam cast ajansının isiyse bu nasıl oyunculuk. dogalsa bu nasıl dogallık. cok ozledim be hasan amca. donsen keske ekranlara.