şükela:  tümü | bugün
  • bazen bir çift göz olan.
  • çok güzel bir erkek ismi de olabilir aslında kulağa hoş geliyor.
  • trt'nin yeni dizisi. söke'de ve kırkağaç'da çekilecekmiş.
  • yosun oranı yüksektir.
  • baba ocağı'ndan beri gelen ege köy dizilerinin bir yenisidir. çekirdek kadroyu bir oraya bir buraya serpiştiriyorlar işte.
  • iyi lzlenme oranı yakalaması muhtemel bir dizi
  • güzel köylü dizisinden sonra biz de yapalım diye girişilmiş bir iş olabilir. ama eğlencesi bol, komik bir dizi olmuş. bugün 2. bölümü yayınlandı. yer yer baya güldüğümü , izlerken de sıkılmadığımı söylemeliyim.

yalnız gene bir aşk üçgeni oluşacak gibi duruyor dizide. umarım yanılıyorumdur. artık vazgeçin arkadaş şu konudan: evlenmek üzere olan bir çift vardır. çok aşık olmayabilirler ama aileler filan da görüşmüş anlaşmış ve o evlilik olacaktır. derken mahalleye/köye bir kız gelir. esas oğlan o kıza aşık olur. diğer kızla evlenmez. diğer kız üzülür filan. ama önemli olan yeni çiftin aşkıdır.

güzel köylü dizisinde köylü muhabbetleri çok güzel. ama bu yazdığım olayı dibine kadar işlediler.
    yayından kalkan kadim dostumda da daha absürt olsa da benzer bir durum vardı. (finali izlemedim)
    bir iki dizi daha biliyordum ama suan hatırlamıyorum.

toparlayacak olursam, güzel köylü tuttu diye çekime başlanmış olabilir belki ama şimdilik gayet komik bir dizi. burak alkaş bu sefer olmuş. benzer mimikler gibi duruyor ama başarılı.
    ---
    3. bölümü de izledim. bence olmuş bu dizi. son sahneye kadar gayet eğlenceli bir dizi olmuş. hala tek korkum aşk üçgeni.ki dizi oraya doğru adım adım gidiyor. şu olay diziye dahil olunca sinir oluyorum.
  • diziler arasından sıyrılması gereken dinamik bir ekibe ve kaliteye sahip. gerçi trt'de olduğu için ne kadar ön plana çıkabilir bilinmez ama umarım uzun süre devam eder.

e izlerkene gölüp eğlenivereyoz gare, daa nolsun de mi?
  • ace of base all that she wantsı da duyduğumuz dizi.
    radyo sayesindr güzel şeyler duyabiliriz sanıyorum.
  • bol bulutlu havaların rengini sızdırdığı deniz*. muhteşem.