• bu takma adın altında gudik yazacak bundan sonra. eğer bu yazıyı okuyan 3-4 kişiden biriysen sakın şaşırma. tamam, zaten şaşırmadın güzel espri. gudik ne demek bilmiyorsan az sonra öğreneceksin.

evet yaptığım gudikliğin farkındayım ama son bir söz söylemek isterim. kayıp olduğum ve hiçbir şey yazamadığım son bir ay içerisinde nerdeyse yazdığım bütün entry’leri baştan okudum. sadece okumak güzel de beğenirsen. ilk entry girdiğim kasım 2007’den bu yana ne çok şey değişmiş hayatımda diye düşündüm. ama yaşadığım hiçbir şeyin etkisi olmamış yazdıklarıma. galiba ben birçok şey gibi bu yazma işini de -ki adına yazarlık bile diyemiyorum kendimle ilgili- becerememişim. bu ızdırabı da artık ne kendime ne de başkasına çektirmek istemiyorum. o yüzden bu yazma işi bitmeli benim için. bu yüzden de kendi kendime uçmayı tercih ediyorum. evet bu bir tercih.

işbu 661. entry sadece ve sadece ilgili ya da ilgililere durumu bildirmek için yazılmıştır. ve hakkaten son entry’dir. dahası asla ve asla olmayacaktır. evet ölüm gibi bir şey ama değil. hiçbir ölümün fon müziği bu kadar iyi olamaz. içeriğe uygun olsun diye 3.kez aynı şarkı çalıyor şu anda. i’m going back to the start…

verdiğimiz rahatsızlıktan ötürü özür dileriz. bak şarkının en güzel yeri burası.. it’s such a shame for us to part...

eyvallah.
  • dört yanlışın bir doğru götürmesine hep bir haksızlık olarak baktığımı söylemek istediğim plastik. biz birçok kitabı yazarını hiç tanımadan okuyoruz. birçok binanın önünde dururken kapısına dokunup, vitraylarına bakarken o mimar şimdi yaşamıyor oluyor. şarkılar var sabahtan başlayıp defalarca söylerken besteleyeni hiç bilmiyoruz bile ismen. çiçeklerin arasından geçip yürüyoruz renklerine aklımız ve içimiz düşüyor ama sahipleri yok. bütün bunlar hayatımızda mı? evet.
  • o artık bir baba.
  • olduğu gibi görünmekten korkmayan, olduğu şey de güzel olan adam. bu devirde zor bulunur cinsten.
  • aktivist.
  • badilerin kralı, ezilmiş balkabakları ve radyokafa hayranı güzel insan.
  • manik kaydığım, sıcaktan bunalıp ajite olmaya başlayınca duramadığım günlerde bana klimalı odada ekt uygulamasını istediğimdir.
  • kendisine bir daha ulaşamayacağımı daha yeni fark ettiğim yazardır.

şimdi nereden çıktı diyeceksiniz, çoktan uçup gitmiş bu yazarı hatırlamak ve artık onun olmayan bu nickin altına yazmak. bilemiyorum... birden aklıma düştü.

ve onun mutluluğu bulduğuna inanmak istiyorum. ve belki olur da bir gün bu entry'i görürse ben iyiyim diye haber salmasını umuyorum.
  • maşrapa,ibrik ve bilumum tuvalet malzemeleri üreten plastik sanayi markası.
  • 4 yıldır entari girmediği için kendisinin kutusunu yeşillendiremediğim yazar.
    (tanıyan bilen varsa benimkisini yeşillendirirse çok mutlu olurum.)
hesabın var mı? giriş yap